Geçmişinde ilişki yaşamış sevgilisi olmuş kızlarla ciddi düşünemiyorum. İçim almıyor haklı mıyım?

Geçmişinde ilişki yaşamış sevgilisi olmuş kızlarla ciddi düşünemiyorum. İçim almıyor haklı mıyım? Şuanki sevgilimde öyle sadece sksi çin tkaılıyourm

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

63
  • Bu ne yaman çelişkidir öyle! Seks için bir kızla takıl. Sonra da ilişki yaşamız kızları içim almıyor.. Yok öyle bir dünya. Öyle bir kız sana niye baksın. Senin gibi birine yar olmak için mi korumuş bunca Zaman kendini. İnsanların kendilerine bakmadan karşıdan böyle şeyler beklemesi beni çileden çıkarıyor

4|0
    0|0
    • korumuştur ben BAKİRE alıcam hiç erkeği olmamaış ilki oaclcağım bir kadın. diepğerlini içim almıyr skiyorum atıyorum :D

• niye orspu olduğunu bilmem bile yeterli değil mi :D

• Bu sebin görüşün ki eğer SevgiliN olan kişiyle kesin evlenmen gerecek onu da söylediğin gibi temiz olması için

0|0
    0|0
  • Bence önce kendine bakıp dengin gb kız bulmalısın.. Sen süttenn çıkmış ak kaşık değilsin :)

1|0
    0|0
  • O kişiler seninde geçmişinde yatıyor şimdi ilki olacağın bir kız bulduğunda için el verecekmi? :)

0|0
    0|0
  • Sen temizsen temizi denk gelir

0|0
    0|0
  • Kendinle celisiyosun

0|0
    0|0
    • Iyi erkekler iyi bayanlara , kötü işler yapan da kötülere layiktir bu hep böyledir yazdiklarin hiç mantıklı değil bence. temiz bir insanı hak etmen için, erkek te olsan kendini koruyabilmelisin. Geleceği düşünmediğin bir kıza dokunup ta ben dokunulmamis kız istiyorum demek çok saçma.

• Ben bakire el değememiş seviglisi olamış bir kızla ancak evlenirim ciddi diüşünürüm. diğelriyle sks yapııp tkaılıpo bıraktım hep bu böyle içim almıyor kaşardan karı yapmam kendime zoruan mı gitti !

• Bende bakireyim ve elin oglu sag solda fingirdesip onunla bununla yatarken ben o adami cocuklarimin babasi yapmaya utanirim.

1|0
    0|0
  • Seninde sevgilin var

1|0
    0|1
    • varda işte ciddi düşüenmiyorum bundan önce ünidekilerde böyle oldu gezdik sevişsktk bıraktım sonu yok yani içim almıyor evlilik için.

• bulamam canım . evlilikte barkire ve geçmşe önem veriyorum sevgildi ise sadece skyorum :D neyse sen bakire değilsin belli yumuşakk bişeysin bekar mısın?

• Bundan sanane sadece namuslu kızı haketmedigini düşünüyorum

• Hiç kimseyle çıkmamış kız istiyorsan gecmisinle sende ona layık olacaksın ayrıca yasin büyük bulamazsın uğraşma

1|0
    0|1
    • nası bulamam nesi var yaşım daha 24 :) bulacağım bakire temiz hiç olmamış seiglisi anca onla evlencem diğerlini sadece skme için takılıyorum. bu kadar.

• neden bakmasın kardeşim saçmalıyorsun. Onları mutlu ederiöm yeterki namuslu geçmişinde sevgilsi olmamış bir kız olsun o kadar. senin ki porspu tesellisi kusura bakma bitanesi :DDD

• Benim hayatıma kimse girmedi
      Ben rahatım sen kendini kızlara o... Diyerek teselli et

Yükleniyor...