Cok hataliyim napicam?

Simdi benim hoslandigim biri vardi ayni fakultedeyiz bolumlerimiz farkli. Şimdi bu kiz bayağı güzel. Iyi biri oldugunu da duydum. Herkes bakiyodu. Farkli olmam lazimdi. bir kac kez baktim boyle. Sonra kendimi zorlayip gulumseyip baktim ama ondan sonra abaza sanmasin diye bakmadim uygun ortam olmuyodu fazla goremiyodum bu yuzden konusamadim. Aylar gecti aradan. Kiz abaza sanmasin diye o kadar cok onu takmiyomus gibi yaptim ki heralde artik cidden onu takmadigimi dusunuyor. O da umursamiyor. nasil duzeltcem bu durumu?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Bence açık açık konuşmalısın. onun hakkında ne düsünüyorsan onu nasıl sevdiğinden, aşkından bahset. yoksa senden önce davranan birileri olabilir.

0|0
    0|0
    • Bahsetcem sonra nolcak? Reddedicek giden benim gururum olucak

• Mesela onun olmayan bir sey olsun elinde onların yanına git "sey bunu düsürmüştün galiba"de o da "hayır"der. sonra sen bu arada adın neydi falan dersin tanısırsınız en kötü ya. hadi hayırlısı 😊☺

• Naptin ya ;D aslında o beni taniyodur ben de onu taniyorum beni tanimayan yok aslinda kampuste :D en cok da bundan cekiniyorum aslinda

En İyi Erkek Görüşü

• ankaradamısın

0|0
    0|0
    • Hayir ama kiz ankarali sjfjfjfj :D

• afişe oldun panpa

• Yok la valla artvinli :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

41
  • Onu takarsk.. gözlerının ıcıne ıcıne bakarak

0|0
    0|0
    • Eskiden bakardi ama artik oyle degil ceviriyo kafasini yere bakiyor

• Yapmadim gecen hafta donup donup bakti yemek sirasindaydim ben yine bakamadim aslinds bidey yapamadigim icin bakmamak istiypdum yani bosuna bakmiyim diye

• bir de bilmiyorum ama gözünün icine bakinca sanki utaniyo yani normalde oyle biri degil ama her erkekten utanir mi kizlar

• Olanlari anlat

0|0
    0|0
    • Ne dicem olmazki. d

• cocuk sevgilisi degil zaten bilmiyorum ya işte sacma sapan seyler :d

• 😔 😔😔 :(

• Eğer sosyal medya kullanıyorsan ordan takip et

0|0
    0|0
  • konuşarak

0|0
    0|0
    • Zor abi ya 2 3 haftada bir goruyorum yaninda surekli arkadaslari

• insan kızlardan kendini soyutlar mı yav, hayatın tadı onlar, şekersiz çay içilir mi

• :D abi gecmiste hicbir alakam yokru erkek lisesinde okudum yillarca yurtta tanistigim 1 kiz olmadi uni ye gecince bolumumde yok ben hic konusmam ki onlarla onlarsiz yasamaya aliskinim bana zor gelen de bu zaten nw yaparim ne ederim hic bilmem

• Ck saçma.

0|0
    0|0
    • Evet sacma bjsey ben saglikli dusunemiyorum bu konularda zaten. d

Yükleniyor...