Sizce bu hareket kasten mi yapildi?

Benim hoslandigim biri var aslinda hoslanmaktan fazla ama herneyse. Iste ben bahcede copun dibindeki bankta otururken boyle 10 metre falan yuruyup elindeki cok kucuk olan burusmus pecete veya kagidi yanimdaki cope atti. sonra gidip tekrar oturdu en azindan ordan tamamen giderken yapabilirdi. Bunu kasten mi yapmistir sizce? Yani kalkip sise kapagindan bile kucuk olan o minicik sey icin cope kadar gelip geri oturmasi beni dusundurdu
Güncellemeler:
Ya cope atmasi anormal demedim zaten. Minicik bisey yani hacmi yok beyaz olmasa nerdeyse goremiycez. onu insan cebine koyup sonrada atabilir veya en son atip gider diye dusunduk bir kac kisi

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • Yok Normal Birşey. Belki Önünde Önemli Birşey Vardı Çöpe Atılması Gerekirdi. Eğer Gelirken Sana Bakıyorduysa Veya Sana Karşı Yüzünde Minik Bir Tebessüm Vardıysa Boş Olmayabilir Ama Yoktuysa Onun Umrunda Bile Değilsin Malesef.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum yuzune bakmadim lafami cevirdim

• Ya tamamen tesadüf olabilir. Kasten yapılan bir şey gibi gelmedi. Şu açıdan bak en azından yerleri kirletmiyor :/

0|0
    0|0
  • Yaa adam duyarlı olan biri demek ki kardeşim 😀 ulan duyarlılığımızı kaybettiğimiz için millet duyarlılık yapıp çöp atımarhaneye bile yanlış anlıyoruz. Şu bu tezi burada kanıtladın yaa Helall!!!

0|0
    0|0
  • Abartma normalde olması gereken hareketi yapmış :D

0|0
    0|0
  • eve cağırmış seni resmen:)

0|0
    0|0
  • vay be millet neler yapıyor ya kafa karıştırıcı cidden sen kalk o minnacık çöpü yeme git kızın yanındaki çöpe at. çözemedim. dur bir de tuvalette düşüneyim bu konuyu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...