Sizce beni seviyor mu acaba?

Sizce beni seviyor mu acaba?

Dün akşam markete gidip alışveriş yaptım. Kasiyer kız bana "teşekkürler, yine bekleriz" diyerek poşet verdi. Sizce bu bir işaret midir? Yine bekleriz demesi, poşeti verirken gülmesi ne anlama geliyor beyler?

Tarzında ve türevleri liseli sorularından ben de bıktım. Ama böyle bir senaryoyu yazarken zorlanmadım, hayal dünyası ve troll konusunda çok iyiyimdir. Fantastik troll'un uzmanıyım, bilirsiniz.

"Sizce beni seviyo mu" tarzı soruları soran üyeler nasıl bir psikoloji yaşıyor, ve böyle bir sorunun gerçekten tatminkar cevap alacağına kendisi dahi inanıyor mudur? Yani bizler burada müneccim falan değiliz ama insaflı olun biraz. O kadar uzun yazıyorlar ki okumaktan kör oluyoruz burada.

Askerlikte iletişim kaidesinden birisi de yazının kısa, öz ve anlaşılır olması şartı vardır. Benim onlara önerim de böyle bir metod izlemeleri.

Bu tür soruları gerçekten okuyor musunuz?
  • Otomatik cevap veriyorum, okumadan ve anlamadan.
    A seç
  • Okuyup anlam çıkararak cevap veriyorum.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
87

En İyi Erkek Görüşü

• bu tip soruları okumak zulüm gibi geliyor. hemen bir önizleme yapıyorum yazıya ve eğer radarıma tahrik unsuru içeren bir kelme takılırsa, o cümleyi okuyorum sadece. ama yazının tümünü okumak, akıl kârı değil. çünkü ilk paragrafta dediğin kadar basit sorunları oluyor bu tiplerin. bir de bunlardan binlerce var sitede. hangi birini okican? peheeeey.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

76
  • Okudum. Anladım. Cevap veriyorum. Bir soeu vardı onu Ti-ye almışsın. Kız da hoşlanmamış.

0|1
    0|0
  • Eğer bu kadar uzun, saçma sapan ve cıvıklaşmış bir "sözde" aşk sorusuysa kesinlikle okumuyorum ve cevap vermiyorum.
    Çünkü; hiçbiri kendini daha doğru düzgün ifade edemiyor. Dahası, o kadar cıvık ve yapış yapış ilişkiler anlatıyorlar ki bunları okumak için gerçekten akıl tutulması yaşamak lazım.
    Her neyse sonuç olarak diyebilirim ki bu soruların benim için zerrece kıymeti yok...

0|1
    0|0
  • Bu gibi sorulara troll olarak bakmıyorum, aşk insanın mantıklı düşünmesini engeller.

0|1
    0|0
  • Okurum cevap verilmeye değerse cevap veririm. ya da o gun böyle iyi tarafimdan kalktiysam düzgün duzgun anlatırım. Cemkirede bilirim bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • merakımdan sonuna kadar okuyorum şimdi ne yalan söyleyeyim

0|1
    0|0
  • kimseyle tek kelime etmezken sıra bana gelince hoşgeldiniz giderken yi akşamlar diyorlar çözemedim daha

0|1
    1|0
  • Okumadığım hiçbi soruyo cevap veriyorum böylelerinden de uzak duruyorum bayıyor

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun 😱😎😀

0|1
    0|0
  • hangi dünyadanız acabaa?

0|1
    0|0
  • Elbette seviyordur diyerek kesin cevap yazarım..

0|1
    1|0
  • okumaya üşendim valla

0|1
    1|0
  • Aşk işte :D

0|1
    1|0
  • Gulduyse kesin

0|1
    1|0
Yükleniyor...