Benimle ilgili düşüncelerini merak ediyorum?

Bizim bir akraba var oğluyla evlenmemi istiyo. Ben hep atlatıyodum. Uzun zamandır söylüyodu ama bu aralar daha da sık. Çocukla aramızda böyle bir konuşma geçmedi. Niyetini de bilmiyorum. Meraba merabayiz ve ben son zamanlarda onu düşünmeye engel olamıyorum. Aklım sürekli onda. Veee esas sorun, çocuk askerde 🙈 napicam ben uleyynnnnnnn 😢 Annesi evlilikten sık bahsettiğine göre onunda haberi var mı acaba. Ve biliyosa, beni istemese nasıl davranırdı. Yardım edin banaa kafayı yiyeciimm

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğun haberi olabilir ve annesi bu yüzden seni yokluyor olabilir, ikinci ihtimal de çocuğun haberi yoktur ama annesi seni begendigi için yine yerini yapıyordur şimdiden oğlu gelince de sizi birleştirmeyi düşünüyor olabilir :) sonuc olarak kötü bir düşünceleri yok pozitif yani :)

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • 100% haberi var ama bu durumun sonu birazda çoçuğun kişiliğine bağlı ben mesela akrabam türkiye güzellide olsa evlenmem.

1|0
    0|0
    • bir taraftan haklısın ama tabi ki onu tanımadan böyle bişiy olmaz da. Yakın akraba değiliz, ama samimiyiz. Benim içinde aile çok önemli iyi insanlar yani ondan olumlu bakıyorum bende.

• akraba evliliğine kesinlikle karşıyım...

1|0
    0|0
  • Oglanda istemese annesi bu kadar isarar etmezdi merak etme. Vallah bu ask mesk isleri bos. Ask sonradan geliyor. Zaten en sagliklisi. Ve sende sürekli onu düsünüyorsan bir sans ver, böyle basliyan iliskiler genelde daha saglikli oluyor :)

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...