Kimseyi sevemiyorum.. Yıllardır böyle.. Neden?

Sevgi, aşk ve hoşlanma.. Bunlar tabi ki insanın elinde olan şeyler değildir. Ama ben kim karşıma çıkarsa çıksın sevemiyorum, hoşlanamıyorum. Yaşım 28 oldu bir taraftan yaş da ilerledi. Ama durum böyleyken sırf evde kalcam diye panik yaparak sevmediğim biriyle evlenmek gibi bir hata da yapamam :( Ne düşünüyorsunuz, böyle durumlarda ne yapmalı?

0|0
1128

En İyi Erkek Görüşü

• beklentini karşılayan birini bulmak icin cabalama
    beklentilerini karşılayanlar mı sevgili sanıyorsun ya da birbirini seviyor sanıyorsun?

emin "ol tam istedigim gibi biri " diyen bile kendi istedigi kratere yakın olana soyluyordur bunu
    bu yüzden senin kafandaki kişiye yakın olanı sec
    10 kraterden 7sini bul da öp başına koy

3|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1127
  • Durum ne olursa olsun sevmediğin bir insanla ömür boyu birlikte olmayı düşünmemelisin
    Elbette zamanı var
    Biliyorum siz kadınların etrafındaki etkenler yüzünden panik olmamanız mümkün değil
    ama yinede hayat senin hayatın ve kimsenin yorum yapmasına müsaade etme
    sert bir dille karşılık ver gerekirse

1|0
    0|0
  • Gönül Kendine Benzeyen Gönüle doğru akarmış... o insan çıkmamış karşına.. veya çıkmış ama olmamış işte... bnde aynı dertten yakınıyorum.. nolcak halimiz bilmiyorumm...

2|0
    0|0
  • Canım evde kalcam diye evlilik düsünmemelisin. evlilik ciddi bir iştir ve arkasından da hatalar doğurabilir. korkma belki de beklediğin aşk yakında kapını çalar 😊

0|0
    0|0
  • Evde kalmak tabiri o kadar saçma ve anlamsız ki.. İstersen hiç evlenmezsin. İstersen kendini hazır hissettiğinde birini bulursun. Bir sürü seçeneğin var. Kim ne diyo arkadaşların evlenmiş sen hala birini bulamamışsın bunlar takılqcak

0|0
    0|0
  • Aramaya devam. Herkesin ayaklarını yerden kesecek birileri vardır. :)

0|0
    0|0
  • En gguzelını yapıyorsun. Ama gun geçtıkçe karşına cıkacak kısnın ozellıklerı ve aradıgın krıterler degısıyor. çok fazla degısmeden yavastan bır arkadas bulman gerekıyor. bende 29 yasındayım. gun geçtıkte fıkırler degısıtgı için kımseyı bulamıyorum

0|0
    0|0
  • neden sevemiyorsun beklentilerini dogru okumak lazım aslında
    bu hayatta bekledigin nedir..
    önce onu bulursan sorunun cevabını kendin.. bulursun

0|0
    0|0
    • Ne istediğimi biliyorum aslında. Belki beklentilerimi karşılayan biri çıkmadı karşıma bilmiyorum

• hah işte beklentilerini gözden gecir azıcık:)

• Belki hayata sana benzer bakan birini bulamadin dicem ama Kac tane sevgiliniz olduki.

0|0
    0|0
    • Artik bicok insanla bir sure gidiyo gerisi gelmiyor.

• Zaman gectikte beklenti ve istekler yukseliyo. Her iki taraf icinde. Samimi ve iyi birini buldun mu bence zamanla sevebilirsin.
      Bu arada bende sevemiyorum:)

• bir an beni anlatıyorsun ediyorsun sandım :D bende de durumlar aynı, çevre baskısı da cabası değil mi?

0|0
    0|0
    • Aynen öyle

• konuşanlara agzının payını veriyorum artık, tepesi atıyor insanın bir vakitten sonra. hele bende bir teyze var hiç susmuyor taramalı tüfek gibi :D :D :D

• karşına cıkacak adayları coğaltabilecek bir ortama gitmen lazım.

0|0
    0|0
  • olur canim belki karsina sevebilecegin biri cikmadi

0|0
    0|0
  • Ruhunu, kalbini, arzunu titreten biri çıkmamış karşına.

1|0
    0|0
  • Önceden agir bir iliski gecirdiysen ya da birini cok sevdiysen kolay kolay birinden hoslanip sevemezsin

0|0
    0|0
  • Sen birisine güvenmişsin oda hiç kimseye güvenilmeyeceğini öğretmiş

0|0
    0|0
  • zaten bu yaştan sonra böyle bir hatta yapamazsın diye düşünüyorum. kendini seviyormusun peki?

0|0
    0|0
    • Tabi ki seviyorum kendimi, sevmesem beni seven biriyle evlenirim ama kendime saygım var.

• burdan yazabilirsin

• bazen eleştirilıyorda o yüzden.

• Allah seni kadir gecesi dogurmus daha ne istiyon *

0|0
    0|0
  • Benimde yaş 25 heralde evde kaldım en iyisi dusunmemek:)

0|0
    0|0
  • Sen=ben abla

1|0
    0|0
  • valla bırak dağınık kalsın ;)

0|0
    0|0
  • Yaşadığın olaylardandır.

0|0
    0|0
  • Nasıl hoşlanamayorsun ya bir sürü güzel insan var.

0|0
    0|0
  • Dua et bacım

0|0
    0|0
  • aynı benn

0|0
    0|0
  • sevme napcan sevip

0|0
    0|0
  • muhtemelen kalbini biri fena halde kırmış

0|0
    0|0
  • Bnde öyleee sevmek Zor şeyy

0|0
    0|0
  • ayni dert bende de var. gidelim bu dunyadan.

0|0
    0|0
  • film izlerim ;:)))

0|0
    0|0
  • biriyle yat

0|0
    1|0
  • Bırak sevme, sevilmeyi hak etmiyorlar zaten.

0|0
    0|0
  • senn umudunu yitirmişşinn :D

0|0
    0|0
  • Benim kız versiyonum evlenmeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • olur olur

0|0
    0|0
  • rabbim gönlünü ısındırmamış beklemeye devam et

0|0
    0|0
  • bende aynı öyleyim :( aşk meşk boş sanki

0|0
    0|0
  • öncelikle ne istediğini belirle sonra istediğin şeylerin kaçına sen sahipsin karşılaştır ve sonra buna yakın birini ara bence

0|0
    0|0
  • benım çıktıgım kızda senın gıbıydı artık aşka ınanmıyorum kımseyı sevemıyorum dıyordu aşka ınandırdın sen benı didi :))

0|0
    0|0
  • beni sevebilirsin cunku ben de kendimi seviyorum bilmediğim bir gizem var kendimde.

0|0
    0|0
    • önemli olan benim seni sevmem

• Yok artik o zaman kendinin sevgilisi ol ne diyim kendine bu denli asik bir adamla yapamam ben :)) sen beni kendinle aldatirsin bu riski goze alamam 😂

• kendime olan sevgimin yarisinin %50. fazlasini sana verebilirim ;) seni seninle aldatirim en fazla

Benzer Benceler

Yükleniyor...