Hoslandigim cocuga nasil ilk adimi aticak cesaret verebilirim? o hoslaniyomu sizce?

Okula yeni geldi bana bakmaya basladi arkadasi beni gorunce buna el kol yapiyodu rahatsiz oldum sonra bakmaya devam edince bende bakmaya basladim ve hoslanmaya basladim arkadasi yolda giderken beni gosterdi oda dondu dondu bakti bana bikac kez sizce o benden hoslaniyo mudur? Bir hafta oldu adim atmadi sizce konusmak disinda nasil cesaretlendirebilirim?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• bu is yürür hic bisey yapma oluruna birak 😃

0|0
    0|0
    • Ama ne yazikki okuldaki tum kizlarin gozu ustunde onlardan once davranmam gerek :/

• bu hafta sacını her zamankinden farklı yapsbilirsin eğer seni takip ediyorsa bu iş bu hafta olur

• Yanlis yere yazdin sanirim :) olur mu oyle dersin @DrMorgan

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Büyük ihtimal cesaret edemiyordur. Benim gibi mesela şöyle söylüyeyim eğer çocuk seni gözünle sürekli takip ediyor arkandan sinsice takip ediyor ise evet hoşlanıyordur. Çünkü 1. tesadüf 2. istikrar 3. kesinliktir diye bir şey vardır :) o cesaret edemiyorsa sen et :)

0|0
    0|0
    • Ben yapamam yani gidip konusamam hani belki yine bakinca gulsem hafifce falan ise yarar mi

• Olursa lokma döktüreceğim cuma namazı çıkışı :D parayı denkleştiriyorum ( dereyi görmeden paçayı sıvamak ) teşekkür ederim ayrıca bu saatte güzel muhabbetin için senin için de hayırlı olmasını diliyorum :)

• Ne demeekk :) :)

• Git kendin konus diycem ama buyuk cogunluk olarak kezban ve kamiliz ne yazik ki.

0|0
    0|0
    • Yo ben cekinmem normalde ama basima daha once neler geldigini bildigim icin bidaha yapamam

• Ne yapayim peki

• Git konus harbi bir sekilde ama gercekten bu eleman karakter olarak da deyiyorsa ve gercekten ozel duygular hissediyorsan, baska birsey icin kullanilmaya da izin verme derim.

• yaşı kaç?

0|0
    0|0
    • 18sanirim

• Su dalgasi yapayim o zaman :D tesekkur ederiiim

• önemli değil

Yükleniyor...