Lütfen yardım edin?

üniversitede kızla aynı sınıftayız ve kızı göreli 3 gün oldu ama aklimdan çıkmıyor.
henüz tanışamatık acaba ne zaman yanina gidip kıza acilmalıyım.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim yavaştan muhabbete sohbete gir hemen açılma. Belki sevgilisi felan vardır. hem öğrenmiş olursun. Eğer yoksa baktın bu arada hala kızdan hoşlanıyorsan söyle gitsin yoksa insanın içi içini yiyor. Benimde başıma böle bir olay geldi 4 senem gitti ama geriye dönsem yine açılırdım.

0|0
    0|0
    • yq sevgilisi yoksa ve bu ardsa sevgili filan yaparsa her türlü ihtimali düşünmek lazım %)

• kardeşim muhabbete gir diyorum zaten açılma kıza ilgi göster kızlarla muhabbetin sohbetin nasıl? . Sakın ama sakın Kanka ayağına felan yatma

• kız bizim sınıfta olmasaydı coktan kızla muhsbbete girip kıza niyetimi belli ederdim zaten

En İyi Kız Görüşü

• Ne hissediyorsan şöyle reddedilsen bile belirsizligin aklını kemirmesinden iyidir hem belki oda senden hoslaniyordur

0|0
    0|0
    • Aynı sınıftayız red alırsam biraz benim için sıkıntı olabilir cünkü hic aynı siniftan birisine açılmadım:(

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • aynı durumdayım bir çocuk var bakıyo ama hiç konuma çabası içinde değil bence biraz daha bekle ama ilgilendiğini hissettir bak falan sonra da tanış derim ben

0|0
    0|0
  • Kardeş bende senin durumundayım kizla gidip konussammi diye tereddütteyim ama ya redderwe diyorum sonra :D

0|0
    0|0
    • Birde kızın sevgilisi varsa hepten yerin dibine giresi geliyor insanın:)

• Daha senenin basindayiz sonra yüzüne bakamam bir daha diyede cekinmiyo değilim

Benzer Benceler

Yükleniyor...