KANKALIKLA BAŞLAYIP BOKA DÖNEN HİKAYEMİZ. LUTFEN bir EL ATIN?

Küçüklüğümden beri kanka olduğum çocuğa 2 sene önce birşeyler hissetmeye başladım ve oda bana karşı bos olmadığını söyledi ve bana herkesten farklı olduğumu en başından beri beni sevdiğini daha önceki tüm sevgililerin boş olduğunu söyledi. Ben onu tüm temiz duygularimla sevdim 1 hafta kadar çıktık ama ona bir türlü guvenemiyordum cunku cok eskide tanisiyorduk ve onu iyi tanıyordum bu yüzden ayrılmak istediğimi söyledim. Benden ayrılır ayrılmaz eski sevgilisine döndü hiçbir sey olmamış gibi onunla gezmeye tozmaya oraya buraya fotoğraflarını atmaya başladı. Ve geçenlerde bana yine mesaj atti ve beni unutamadığını sevgilisinden ayrıldığını söyledi ve bana evlenme teklifi etti. Ben de kabul etmedim. Onu seviyorum ama onu sevmeyi sevmiyorum. Şimdiyse ben ona mesaj attım fakat bana hiç olmamisim gibi davranıyor onu unutamıyorum ama birlikte de olamıyoruz ne yapmalıyım?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• bence başlamadan bitir ciddi bir ilişki istediğini düşünmüyorum yeni seviğili yapsa neyse eskisine geri dönmüş...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Haketmissin sen.. Boyle biriyle devam etmeye kalkiyosan basina gelcekleri hakediyosun demektir

0|0
    0|0
    • Insan sevince gözü hiçbir sey görmüyor malesef

• Ozamn gozu hicbisey gormeyecek kadar sevmemek lazimmis demekki

• Haklısın

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • belliki başta senin acı cekmeni istemiş ama sonrasında tekrer geri dönmüş. Evet belki tekrar birlikte olabilirsiniz ama evlenmek imkansiz onunla benden demesi, yani abartmiş

0|0
    0|0
  • onu sevmeyi sevmiyorum. düsüncene hayran kaldım yürü be.

1|0
    0|0
  • ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Ahahaha aynen boka donmus

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...