Erkekler, Ünide ilk günler manita yapma sorunsalı?

Şimdi ben 1. Sınıfım üst dönemlerden gözüme kestirdiğim bir çocuk var ya çok tatlı bişey şimdi izlemem gereken adım ve taktikleri bana bir yazın gençler etkiliyim ama hafif de görmesin beni lütfen. Özellikle erkekler yazın siz olsanız vs vs?
Güncellemeler:
Ya yardım edin cevap yazın😭😭😭

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle arkadaş ortamına katılabilirsin veya onu senin arkadaş ortamına sokabilirsin, Aynı bölüm ise daha kolay olacaktır senin için, çevrendeki insanları ve onun çevresindeki insanlara tanıştırılmış olursunuz böylelikle samimiyet başlamış olur bir süre sonra cafelerde toplanırsınız arkadaş çevresi ise daha sonra sadece baş başa gitmeye başlarsınız ve anlatırsınız böyle bir takım duygular beslediğinizi, yaşınız 18 gözükmekte ve üniversite öğrencisisiniz. Ergenlikten çıkmışsınız siz ucuz yollar ile kendinizi küçük düşürmeye gerek yok, aceleye de mahal yok arkadaşım. Belirli bir süreç sonucunda cevap verecektir karşınızdaki bay büyük ihtimal karakterine göre değişebilir orada cevap vermekten çekinebilir, utanmış olabilir orada cevap vermese bile en geç o hafta içinde size cevabını verecektir

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • Aynı bölümse dersleri sorabilirsin.
    Ya sen üst sınıfsın galiba diyip girersin konuya. Biraz tebessüm filan derken saten sana verdiği cevap ve sana bakışlarından ilgili olup olmadığını anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • üst sınıflar için elde etme prosesi yazan kitap çıktı , amazonda satılıyor :D

0|0
    0|0
    • Ya ben de bir cevap geldi diye seviniyorum😔Niye böyle yapıyonuz ya 😔

• heyecan mı oldu :) ama soru saçma kabul et, eğer erkeğin yerine geçmek istiyorsan git teklif et :)

• deplasman sahasına giriyosun dikkat et

0|0
    0|0
  • Myo mu

0|0
    0|0
  • O cocuga senin gibi 37477 kisi yaziliyodur?

0|0
    0|1

Benzer Benceler

Yükleniyor...