Kızlar, buradan gercekten arkadaşlık çıkmışmıdır *?

merhaba ben mert ıstanbul. arkadaşlar kızlar soruyor sitesinden yani buradan gercekten arkadaşlık dostluk çıkmışmıdır arkadaslık ve tanışmak gibi durumlar olmuşmudur merak ederım hep
Güncellemeler:
SELAM SEVGİLİ HANIMLAR GENÇ KIZLAR. merhaba ben mert ıstanbul. arkadaşlar kızlar soruyor sitesinden yani buradan gercekten arkadaşlık dostluk çıkmışmıdır arkadaslık ve tanışmak gibi durumlar olmuşmudur merak ederım hep
herkese selamlar bu saat de gerçeten buradan durustce sohbet edecek kimse varmı? samimice durustce ve gercekten konuşmak için alaya ve dalgaya yer vermeden ileriye yonelik arkadaslık dostluk ıcınn bır baslangıc yapmak ıcın mesajlaçmaya varmısnız..__?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• ben bir kişi de gördüm belki daha fazla vardır ama ben açıkcası güvenemem

0|1
    0|0
    • selam almenda hanım ben mert ıst dan eger o sekılde sorun olmazsa yanı bakıyorum sadece sacmaca salakca ve sadece yorum yapmaya ızın var gerısı yapancada uyelıgın sılınıyor ben bırdefasında denedım baktım ertesıfgun hesbım kapanmış egergercekten oye polsaydı bırıısyle tanışmak konuşmakısterdım ben yanı

• anladım ama dediğim gibi insanların düşüncesi saygı duymak lazım ama ben yapamam şahsen

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • 'Cık' canım . Herkese işe yaradığın kadar👍

0|1
    0|0
    • merhaba guzel bayan hanım ben mert ıst dan eger o sekılde sorun olmazsa yanı bakıyorum sadece sacmaca salakca ve sadece yorum yapmaya ızın var gerısı yapancada uyelıgın sılınıyor ben bırdefasında denedım baktım ertesıfgun hesbım kapanmış egergercekten oye polsaydı bırıısyle tanışmak konuşmakısterdım ben yanı

• Destan yazmıs mubarek✋

• oo evet bazen uzunca yazarımm kuusra bakmayın sadece yorum yaptım dusncelerımı aktardımm

• mutlaka olmustur ama fazla oldugunu sanmıyorm

0|1
    0|0
    • merhaba arkadasım hanım ben mert ıst dan eger o sekılde sorun olmazsa yanı bakıyorum sadece sacmaca salakca ve sadece yorum yapmaya ızın var gerısı yapancada uyelıgın sılınıyor ben bırdefasında denedım baktım ertesıfgun hesbım kapanmış egergercekten oye polsaydı bırıısyle tanışmak konuşmakısterdım ben yanı

Benzer Benceler

Yükleniyor...