Nasıl sevgilim olmasını sağlıyacağım?

Kursta 4 tane erkek var ve ben bora diye birinden hoslaniyorum kursta ki tek guzel kiz benim ve bana habire bakiyorlar :)
Bende birini secmek istedim ve borayi sectim. Ama hepsi bana bakiyo ve ben boraya nasil sevgimi gosterebilirim. ayni sinifta degiliz ama ayni etüdteyiz sizce ne yapmalıyım :) 1 yıldır sevgilim yok ve yalnızlık çekiyorum ama o çok tatlı biri ve onu istiyorum ^-^

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Kursun 5 kişilik olduğunu fark ettiğimde istemsizce sırıttım.
    Her neyse ben boradan daha yakışıklı bir erkek olarak sana tavsiyenin kralını vericem iddiasıyla geldim bu yüzden atımı getirin!!!

Neyse bu kadar makara yeter.
    Sevdiğini belli et yanında dur konuştuğu konuya dahil olmaya çalış kızsın sen hiçmi hayvansı iç güdülerin yok hiçmi NEYŞINIL CEYOGRAFİ (National Geography (dalga geçmek için yazdığımı anlayın diye şey ettim)) belgeseli izlemedin hiçmi kur yeteneğin yok nasıl bir nesilsiniz yahu?

0|0
    0|0
    • Lurs degil etud aslindada oyle yazdim ayrica bora mutus sen ondan yakisikli olamazsin
      Ayrica iyi bir nesiliz yahu.

• Çekemiyorsan derken ne demek istedin?

• Yani bir erkeğin seni istemesini sağlarsın ama bunu basit kezbanlar bir yerlerini açarak onu coşturmak (bkz:ÇILGIN ZURNACI ANNESİNİ COŞTURUYOR 2013 ) gibi değilde daha çok onunla bir samimiyet oluşturup bunun üzerinden onunla yakınlık sağlamak yeni nesil kızlı erkekli bozuk hep 99 depremi yüzünden

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

011
Yükleniyor...