Hoşlandığım cocuk sizce benden hoşlanıyor mu?

direk konuya giriyorum benim okulda hoşlandığım bir cocuk var ilk baska okulllardaydık simi aynı okuldayız sınıfa ilk girdiğimde ben 1 hafta gec basladım hani erkekler güzel bir kız görünce uf be falan der ya öyle bir şeyler söyledi sonra hoca nereye geçmek istersin diye sorunca o kendisine en yakın olan yeri gösterdi buraya gelsin hocam falan yaptı sonra işte ilk bana cok yardımcı oldu ben gidecek oldugumuz sınıfı bilmiyordum teneffüste yanıma gelip beni o sınıfa götürdü sonra ben sevgilisi oldugunu biliyordum ama işte gönül bu durduramıyorsun ilk gün karsılıklı oturduk bana iyi davranıyordu sorularımı cevaplıyordu falan baya iyi anlasıyoruz sonra ben bunları sevgilisiyle görmeye başladım kız bunu yanağından perken ben geciyordum kafasını kaldırıp bana baktı sonra baska bir gördüğüm zaman bu kızı öpüyordu yine karsılastık ve o kızı öperken kafasını kaldırıp bana baktı basından öpüyordu sonra dersi dışarda işleyelim hocam falan dedik sonra dısarı cıkınca işlemedik tabi kitabımı sınıfa götürmeye giderken tatlım bunu da götürür müsün dedi tamam dedim bende sonra ingilizce dersince hoca bu kızı calıstır dedi hepimiz sınıfca gülüştük ama çalıstırmadı malesef :( dün de yan yana oturduk yanımda cok rahattı kolunu benim arka sandalyeme attı tikim var mı diye kontrol etti belimde kıvrıldım döndüm sen mi aptın dedim hayır dedi bende üstelemedim sonra bugünde sevgilisiyle cok yakınlardı kız kucagına falan oturmustu sonra kızı kucakladı orda öpüşüp öpüşmediklerini bilmiyorum canım cok acıdı sonra ellerim doluydu sınıfa gidiyordum su şisem düştü karşıdan o geliyodu mal mal beklemek yerine tam eğilip alıcaktım o hızlanıp geldi aldı ve bana verdi birde derste ben esnedikten esnedi :D bugünde yoldan karsı karsıya gectiler sevgilisiyle onu gercekten koruyor gibi görünüyordu seviyor heralde bugün 3 yıl cıktıklarını öğrendim üzüldüm ama o seviyor mutlaka neden sordum bilmiyorum ama yinede bir umut benimki cok uzun oldu ama düşüncelerinizi bekliyorum arkadaslar simdiden tesekkür ederim bu arada lütfen samimi yorum yapın

0|0
29

En İyi Kız Görüşü

• sadece güzelsin diye böyle davranmıs

0|0
    0|1
    • dürüst yorumun için teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Senden çok hoşlanıyor.

0|0
    0|0
    • okuyupta mı cevapladın bence öyle değil çünkü yorumlar hep olumsuz

• herkesin bakıs acısı farklıdır

• evet haklısın da sevgilisi var ve ayrılmıyor da sanırım en iyisi başkalarıyla ilgilenmek

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

18
  • Direk konuyu girmiş allahtan

0|0
    0|0
  • hayır bence benden hoşlanıyor

1|1
    1|0
  • Ben de direkt konuya gireyim. Yaş kaç senin?

0|0
    0|0
  • Çok uzun kimse okumaz bunu kısaltıp sor.

0|0
    0|0
  • okunur mu bu bee:))

0|0
    0|0
  • böyle destan yazarsan kimse okuyup cevap yazmaz :S

0|0
    0|0
  • okumadım ama senden kesin hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • bir sorup geleyim