Türk Kızları Niye bu kadar kendini beğenmiş?

sürekli dile getirilir zaten en tipsizi bile çok yakışıklı vs istiyor kızların hiçbiri kendi dengine göre birini beğenmiyor bu durum neden böyle? birde b*k gibi tipleriyle başkalarıyla dalga geçenlermi dersin :D en basit örneği tinder mesela türkiyede senede 2-3 tane kızle eşleşen adamlar yurtdışına çıktığında günde ortalama 30 kızla eşleşmesi tesadüf değil heralde :D türk kızları eşleşse bile ya kapatıyolar ya merhaba yazıyolar kapatıylar ya da niye beni seçtin gibi saçma sapan triplere giriyolar türkiye erkekler için bir cehennem değilmi sizcede? :D

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü bu ülkedeki erkekler abaza kaldı. Kız gördümü saldırıyorlar kızlarda kıymetli oluyor ve götleri kalkıyor. Bu tamamen sosyolojik bir konu. Evlenmeden yapma hava kararınca evde ol vs. Kızlar korkak ve hiçbir şey görmeden büyüyorlar sonra Kezban oluyorlar benim gibi şanslı kızlar değil hepsi. Erkekler de böyle böyle abazalaşıyor.

0|0
    0|0
    • aynen o yüzden berbat bir düzen var türkiyede abazalar yurt dışına çıkınca durum dahada kötüleşiyor burdakilerin gotu kalkık zaten bide gittikleri yerdekileride kaldırıyolar adamların işinide zora sokuyor :D

• Ypk canım. Ulaşılmaz ol ama bilginle kültürünle. Cool olmak kendinden ödün vermemek bükülme dimdik dur. Esneme. Bu benim karakterim senin için bunu değiştirmem kafasında hareket et. Ama iyi bir karakterle

• valla ben hiç öyle olamam kimse için ben çok rahat biriyim :D normaldede takmıyorum zaten birisi için esnemiyorm kafama göre :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Kendimizi begenmisligimizden degil de birazda sartlardan boyle oluyo bence yetistirilme sekillerimiz kultur her sey etkili bazen bende anlam veremiyorum ne yalan soyleyim

0|0
    0|0
    • İŞte sonunda anlamış birisi :D bu ülkede karşılıklı ilişkiler baştan aşağı sorun erkekler abaza kızlar kezban birinin gotu kalkıyo biri gotu kaldırıyo böyle gidip duruyo rusyada bile türkler çoğalmaya başladığından beri paralı askerler çoğalmış artık rus kızları bile türk görünce para koparıyım abaza nasıl olsa diye bakıyo :D

• valla benden uzak olunda ne yapıyosanız yapın :D

• Ahahahahahahahah guldurdun :D hayaller vs hayatlar diye bir gercek var 😂

• Saldıracaklar simdi sana sfjhj

1|0
    0|0
    • Yok daha gelmedi sürü :D

• ben gelsinler diye yazdım ama okuyunca içlerinden haksız olduklarını anlayıp kaçtılar galiba :D

• Egolar tavan xd

Benzer Benceler

Yükleniyor...