Kızların devamlı karşıdan mesaj bekleme sebepleri?

Evet bu durumla karşı karşıyayım uzun süreli sanaldan muhabet ettiğim biri vardı fakat ben mesaj atmadan kesinlikle atmıyodu. Telefon numaramı verdim ve hiç bir şekilde ne çağrı ne sms vs geri dönüş olmadı. Bende atmamaya karar verdim ve 10+ günden beri ne ses var ne seda bende bunun üzerine sanaldan sildim...(realde tanışıyoruz) Sizce doğru olanı mı yaptım?
Güncellemeler:
Güncel1
güncel2
Güncelle3

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• iyi yapmıssın demekki pek takmıyordu seni. Bir iki gün yazmasa neyse de 10 günden fazla yazmıyor ya yuh.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

62
  • çünkülüm erkeğin çabalamasını görmek ve benimle ilgili olduğundan emin olmak isterim

0|0
    1|1
  • Aynen doğru olanı yaptın yol ver gitsin. Peşinden koştukça bir tarafları kalkar hiç gerek yok böyle şeylere.

0|1
    0|0
  • kendimizi merak ettirmeyi sevdiğimizdendir gurur yapar o mesaj atana kadar atmayız

0|0
    0|0
  • Egodan dolayi yapiyordur ya da baskalariyla görüşmekten vakit bulamiyordur.

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın telinide sil hatta

0|1
    0|0
    • yok telini vermedi zaten benim şartelleri attıran durumda buydu sonuçta 3 yıllık arkadaşımdı bende değer vermediğini düşündüm

• Evt o baskalaryla ugrasmktan seni unutmustur

0|0
    0|0
  • Yapmayın böyle şeyler

0|0
    0|1
  • açıkçası seni çok iplememiş canım çünkü 10 gün çok uzun bir süre , en iyisi yapmışsın mesaj atma sen sakın kaçan kovalanır kovalayan sen olma

1|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...