Tipci kiz muhendis cocuk olur mu?

Arkadaslar ben tip okuyorum konustugum cocuk insaat muhendisi. Bu sizce aramizda ilerde sikinti olur mu? Benden daha dusuk puanli bir bolum o yuzden. ( ve tabiki insanlari bolumlerine gore degerlendirmek yanlis ama biraz da gerci olmak lazim ben sadece fikirleri merak ediyorum)

0|0
916

En İyi Erkek Görüşü

• Birazda gerçekçi olmak mı lazım. Herşey kader ve kısmet. Ne yani sizden daha iyi puanla iyi bir yeri kazanmış biriyle çıksan ve daha sonradan senin kriterlerine uymayan biri olduğunu anlasan. Sevgiliyken ya da evliyken mutsuz olsan daha mı iyi. İyi kalpli biriyse niye bunlara takılıyorsun. Kafana ve ruhuna hitap ediyorsa en önemli şey bu... :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ünlü inşaat firmalarında çalışırsa senden daha fazla alır emin ol. önemli olan kendini yükseltmek. genelde kadın doktorlar geç evleniiyo karta kaçıyolar ama bilemiyorum

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

815
  • Kafa yapısı önemli tabıkı okudugun bolumle yanı egıtımle orantılıdır bu bır gerçektir fakat ınan bana bır sure sonra ınsan farkına varıcaksın sende. o hep söylenen söz varya karakter adam, harbi kız v. d işte gerçekten yürek arıyorsun bu kalıblarda bırısını ıstıyorsun

0|0
    0|0
  • okuduğu bölüme görede ilişkinin değerlendirmeye alındığına ilk defa şahit oluyorum. siz ilişkinizde yüksek lisansda yaparsınız ilerde oldu olacak ilişkinize fahri doktora ünvaını versinler bu ne kızım yaaa şaka mı yapıyorsun neden sıkıntı yaşayasınız mis gibi bölümlerde okuyorsunuz işte tam eğiitim düzeyinize göre birini bulmuşsunuz ikinizde

0|0
    0|0
  • Ben doktorum sen mühendissin diye arada takışma yoksa olur. Mühendis düşük puanlı bölüm olabilir ama aslolan mühendisin kendisidir. Daha mezun olmadan eurocuklarla oynayan mühendisler var. Kafaya bakar işte.

0|0
    0|0
  • o zaman kendi sınıfındaki biriyle çık.. ve hayret sen bu düşüncenle nasıl tıp kazandın..

0|2
    0|0
    • beyin kasmak düşünce kasmak yerine ders kastıları için.. cevabı basit işte böyle insanlar çok fazla var guru gardaş :((

• @31231 bilmem ağlasak mı gülsek mi :)

• en azından boş insanlar değil çok fazla boş insan var ve herkes te 4 4 lük değil sadece kendini biraz geliştirmesi lazım kafa olarak düşünce olarak o zaman tıp ın hakkını verir -,-

• Ünlü laf var bilirsindir kesin..
    Şey olmuşsun ama adam olamamışsın diye.. Bence sorun yaşarsınız cünki senin zihniyetinde problem var

0|0
    0|0
  • Ne alakasi var ya iki gönül bir olunca samanlik seyran olurmus sıkma canını :)

0|0
    0|0
  • Niye olsun ki? Sonuçta o da eğitimli biri önceliğin karakteri anlaşabiliyor musun bunlar olmalı.

0|0
    0|0
  • Cok sevgili inek kardesim git disine gore inek bul o zaman

0|0
    0|0
  • İnşaat mühendisi senden daha çok kazanır merak etme

0|0
    0|0
  • aşk bu olabilir. ama ekonomiyi düşünürsen ailede araya girerse karmakarışık olur

0|0
    0|0
  • piyasadaki doktorlar niye bu kadar kaliteli diyodum ben de

1|0
    0|0
  • saçma saçma düşünme bak insnaın ne okudugu değil evlilik işe bakmaz kafa yapısına bakar

0|0
    0|0
  • Yo muhendislikte kariyerli hersey puanla olmuyo

0|0
    0|0
  • o zaman git intihar et mk bune la

0|0
    0|0
  • Olur tabi.

0|0
    0|0
  • hey Allahım seviyosan niye olmasın karşim

0|0
    0|0
  • Olur diyorum

0|0
    0|0
    • yani sıkıntı olur bu kafayla sen onunla yapamazsın en iyi senden daha üst puanlaı bölümdeki arkadaşlara bak

• Sen ergenlikten çıkamamışsın sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Olur..

0|0
    0|0
  • Daha dusuk puanli derken? Ben de insaat okuyorum puaninin benden fazla olduğunu da sanmiyorum. Ayrica puanin faazla diye çocuktan ust kademede oldugun fikri varsa yanlis

0|0
    0|0
  • Bence tip okuyan biri böyle sacmalayamaz fake troll

0|0
    0|0
  • olur tabiki

0|0
    0|0
  • mantığına sokayım

0|0
    0|0

Benzer Benceler