Reddeden erkek sonradan sever mi?

Sevdigim kisiye acildim, benimle sevgili olmayi kabul etti ama sevisme olursa. Tabiki bende ayrildim. Bu kisinin sonradan sevme olasiligi var midir? Tanistigim kisi gorucu usulu tanistigim biri.

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• imkanı yok. beynine format atamayacağına göre o emeli sürekli taşıyacaktır

1|0
    0|0
    • Benim o tarz biri olmadigimi bildigi icin bu tarz seyler istedi sanirim sogutmak icin :(

• hayırlısı olmuş boş ver. değer verdiğinle değil değer verenle beraber ol ;)

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • Sen bu durumda bile bu karaktersiz hakkında umut verici sözler istiyorsan yuh sana

0|0
    0|0
    • Gonul bu neye konacagini secemiyo

• kusurabakma ama herif seni iğfal ederek seveceğini söyledi ve sen hala gönülden bahsediyorsun. Az şerefin varsa bu soruyu sorduğuna bile utanırsın. yanlış anlama sevişmek kötüdür demiyorum. ama adam seni iğfal etmek istemiş. seni yatağa atıp ilk fırsatta kıçına tekmeyi koyacak. bunları doğru okuyamıyorsun ama gönül diyorsun. İnşallah üzülmezsin ne diyeyim.

• başka birini bulmazsa sana geri dönmez çünkü beyenmemiş seni yani

0|0
    0|0
    • Iyide ilkten beni cok begendigini soylemisti sevgili olmayi reddettim. Bazi anlasmazliklar yuzunden. 5 6 ay sonra dondum yine yapamadik. En son acildim boyle oldu. Ilk goruste demedi

• bence fazla yanaşma o arkadaşa

0|0
    0|0
    • Yanasmiyorum ama hic unutamadim keske bir gun donse diye bekliyorum :(

• cuku kalkınca arar anca :)

0|0
    0|0
    • Benim o tarz biri olmadigimi biliyor o yuzden hic aramaz diyosunn :))

• aynen öyle hepimizin etrafında bu tarz olaylar var :) oyuzden hiç bekleme gelmez gelsede sevmez :)

• Görücü usulü tanışma nasıl oluyo

0|0
    0|0
    • Aile vasitasi ile

• Hic pisman olma olasiligi yok yani :(

• Belki olabilir ama yıllar sonra kolunda kocan kucağında bebeğinle görürse. Belki o zaman başını taşlara vurur da geç olur.

Benzer Benceler

Yükleniyor...