Kolay kız olmamak için erkeği reddeden kız, erkek 2. kez gelmezse bu sefer kendisi adım atar mı?

Kızlar aynı sınıfta olduğunuz bir erkeği hoşlanmanıza rağmen reddediyorsunuz. Sonra çocuk daha sizi takmasın. Bundan sonra siz harekete geçermisiniz yoksa bir kez daha gelmesinimi beklersiniz?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Abi reddederler. Aradan 2 yil gecer. Okuz gibi bakmaya devam ederler. Ne takiyosunk i bunlari hosver sem takma kizi gelse bile niye kabul etceksin ki

0|0
    0|0
    • Mesele kiz degil ki ask oyuzden mecbur takiyosun

• Ya usta takma diyorum askina baslicam bu islwrden nefretvettimvben usta

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Atmaz.

0|0
    0|0
  • Kolay kız olmamişsa adim atmaz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle :) mesela ben su an öyle yaptim reddettim aradn bir gun gecti hemen mesaj attim :)

0|0
    0|0
    • Ya sana soyle diyim biz lise sondayiz bu sene yeni kolej acildi ikimizde oraya gectik en bastan beri bakisiyoruz arkasini donuyor falan. Neyse 15 gun sonra falan ilk defa ben 13. soruyu yapan var mı dedim bana dondu ve ben yaptim dedi bende aldim teste baktim sonra geri verdim hemen sonra 2 saniye sonra tekrar dondu al yaz istersen dedi bende tamam dedim 5 dk sonra bana tekrar dondu ve 6. soruyu yaptinmi dedi evet dedim kalktim ona soruyu cozerken elinde tuttigu kagit inanilmaz titredi kiz cok caliskan ve cok guzel bu yuzden zamana yayacaktim ama bunu direk adim olarak gordum sonra ertesi gun buna konusalim dedim tamam dedi kantine indik falan hersey super ben mal gibi kaldim 10 saniye kiz sandi konuya girecem halbuki sadece tanisacaktim kiz dedi o konulara girme sonra mecbur dedim sadece sana duygularimi soylemek istedim falan sonra ee dedim ben bisey dusunmuyorum dedi ve ben sikinti yok diyip kalktim oyle iste. Simdi yine bakisiyoruz ama adim gelmedi senin yaptigin gibi 😂

Benzer Benceler

Yükleniyor...