Çok merak ettim?

Ya arkadaşlar çok sıkı dosrum olan bir arkadaştan ayrı dusmustuk sonra ben ozur diledim tekrar başladık konusmaya ama eskisi gibi değildi o ne kadar iyiyiz dese de değildi... söz de facete tek benle konuşuyormuş... neyse bende sonunda yok oyle değil dedim oyle olsa telden konuşurduk falan dedim kizdim falan çıktım. Bir daha hic birşey yazmadı hala yazmiyor cildiracam...

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • seni başından atmaya çalışıyodur sen onun güvenini kırmışsındır ondan soğumuşdur senden..

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşın dahi olsa ara verilmişse eskisi gibi olmuyor maalesef.

0|0
    0|0
    • Ama kendi yoo zamanla iyi olacaz demişti... tek senin için face e giriyom demisti... yani bir sey yazılır?

• Valla kardes sende baya şey yasamissin... Ama o bir şey hissetse demeli surekli kacmamali belki konuşsak olur nasip yani...

• 1-Şaka yapmıyorum şu 30 yıllık anılarımı yazmaya kalksam ciltlerce ansiklopedi olur.
      2-Karşı tarafın güveni yoksa adım atmasını bekleme bence bir şeyler olmasını istiyorsan gerçek duygularını açıkça ifade eden taraf sen olabilirsin. Aşkta ve ayrılıkta cesur olan taraf en kârlı çıkan taraftır unutma.

Benzer Benceler

Yükleniyor...