Akrep burcunun erkeği nasıldır?

Akrep burcu erkeği nasıldır her yönden ele alıcak olursak? aldatır mı?

0|0
815

En İyi Kız Görüşü

• Akrep burcunda sevgilim oldu. Çok kıskançlar ve kıskanılmayı severler ama hep kendilerini üstün görüyorlar. İltifata felan bayılıyorlar. Eğer kendini ezmeyi seviyorsan onla olursun. İnsanların onu yüceltmesine acayip bayılıyorlar. Aldatma konusuna gelirsek sanmıyorum aldatacağını o kadar karaktersiz değiller

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Akrep burcu bir erkek olaraktan hiçbir zaman aldatmadım. Kendime yapılmasını istemediğim şeyleri başkasına yapmam

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

714
  • insanların zaaflarını öğrenip kullanmayı seven tehlikeli ve sadist tipler. bağımsız ve tutkulu. ketum, şüpheci ve gizemli. en sevdiğim

0|1
    0|0
  • akrep burcuyum akrep burcu hayatında birisi olmadığı sürece çok çapkındır ama hayatına birisi girdiği zaman kimseyi gözü görmez evine ve o kişiye çok bağlıdır aldatmaz çok fazla kıskanır cinsel şeyleri sever

0|0
    0|0
  • akrep burcu erkeği çoğunlukla gerçekten sevmezler yani eğlencesine çıkarlar ama gerçekten seviyolarsa hiç bırakamazlar ölesiyee yani

0|0
    0|0
  • ben akrep erkeğiyim. onu elinde tutmayı başarırsan seni sonsuz korur ve sever. Hoyrattır, hareketlidir, dolu doludur. Uçsuz bucaksız fantezileri var. Senin onu dizgilenmen çok önemli.

0|0
    0|0
  • erkeğini bilmem ama kadını tehlikelidir kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Değer veriyorsa başkasına göz ucuyla dahi bakmaz, aksi halde oyun gibi görür hızlı yaşar..

0|0
    0|0
  • Erkeği bilmiyorum da akrep kadını dediğine böyle olur. #azracıkkkk

1|0
    0|0
  • Erkeği değil de kadını bildiğin... Sadece benim tanıdığım kişi için söylüyorum bunu

0|0
    0|0
  • Ben akrep burcuyum.. özelliklerini bilmiyorum.. biraz sinirli.. bir parça kıskanç.. birazda kindarım

0|0
    0|0
  • Yok ama cinsel hayata cok duskun olur kendimden biliyorum cunki

0|0
    0|0
  • Aniden kaybolabilir hayatından

1|1
    0|0
  • Ataşlı :)))

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir bu, Her akrep bir degildir.

0|0
    0|0
  • akrep gibidir, sert e hızlı

0|0
    0|0
  • Çok zıçar diye duyduk

0|0
    0|0
  • burçlarla insan değerlendirilmememeli

0|0
    0|0
  • Serttir

0|0
    0|0
  • ben akrep burcu erkegim aldatır :)

0|0
    0|0
  • Akrep burcu erkekleri aşırı kıskançtır.

0|0
    0|0
  • bir görünüp bir giden kaybolan burç. korkak. kendilerine söylesen hakaret kabul eder. tahammül sınırlarının dışında kıskanç, sürekli ilgi isteyen, herşeyin hesabını vermek zorunda bırakan, cinselliğe fazla düşkün, zaman zaman kindar, kolay unutmaz tak yapıştırır yüzüne. severse sadakatinden şüphe edilmez ama sevmezse daldan dala. ihtiras tutku çok sevr. her anları planlıdr. düzen severler. herkes kolay kolay anlaşamaz.

1|1
    0|0
  • akrep burcuyum çok aldattım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...