Bu bakis ilgi mi ilgisizlik mi okur musunuz? Ayrica eskiden hep keserdi beni?

Artik kesme olayi yok cunku bakismalar 1 sene surunce ve atak yapmayinca ben de pas vermedim. Ama artik ne direk yuzume bakiyor ne de tamamen yoksayiyor gibi. Bakmadigimda napiyor bilemem.

Bir anlami olabilir mi bunun?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Ayni ben :D ahahahahaahahahah birebir bu olay ya benim kiz da boyle mi dusunuyo acaba?

0|0
    0|0
    • Olabilir belki tavrindan anlarsin belli ediyorsa :) sen ne dusunuyorsun peki?

• Sanmiyorum ki cok havali birine venziyo ama bazen cok heyecanlanmis gibi oluyo anlamiyorum

• Aslinda benim problemim kizin bana bakcagini dusunmuyodum surekli bakip dueunca afalladim bende

En İyi Kız Görüşü

• Gecti Bor'un pazari sür esegi Nigde'ye diyor bence. Yinede sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Bir sene bakismak ne ki? Ben bu gune kadar bir atak yapmadiysam kendime olan saygimdan. Karsi taraf sadece ve sadece ilgisini gosterdi bir sene boyunca. O da sadece bakismayla oldu. Insan biraz kafa yoruyor haliyle neden hic bir adim atmadi diye...

• Ben sana haksizsin demedm ki böyle düşünmekte. Sen beklemissin o beklemis atak olmamış hic. Ama artık bakislarini pek sezmiyorum demissin vazgecmis olma olasiligi yuksek diyorum bende.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Her erkek kendine özeldir.. genelleme zor..

0|0
    0|0
  • İlgisizlik

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...