SAÇ BAKIM

Elidor

Kafam çok karışık, lütfen yorum, beni seviyor mu?

Tanışalı 1,5 ay oldu en başından beri karşılıklı bişeyler olduğunu hissediyorum. Artık bana iltifat etmeye başladı saçlarıma, kıyafetlerime.. Bunun gibi ufak şeyler yakalıyorum. Ben bişeyi eleştirdiğimde yapmıyor, fikirlerime önem veriyor. Üstünü başını hep bana soruyor iyi mi böyle diye. Hatta arkadaşın biri bunu fark etti, o da benim düşüncemin yeterli olduğunu söyledi. bir kere de ortamımızdaki en iyi kızın ben oldugunu söyledi. Arada bir bahaneyle mesaj atıyor ama her gün değil. Hatta bazen 3-5 gün geçiyor. Ben atmak istemiyorum cünkü ortamımızda ona yazan iki kız daha var o kızların yarışına girmiş gibi olmak istemiyorum. Onlara nasıl davranıyor cok bilmiyorum ama kibar bir insan. Arkadaslarım da diger kızlar onunla mesajlasıyor diye cok sinirleniyor, bırak bu çocuğu, seni çok istese daha sık mesaj atar kur yapıp kaçmaz diyorlar. Sizce durum nedir?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• bence arkadaşını dinleme bu çocuk çok değer veriyor sana hemde fazlasıyla ama sevgili olarakmı arkadaşlık olarakmı bilmiyorum sana sürekli mesaj atmamasını nedeni sen ona mesaj atmamandır çekiniyordur...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşların doğru demiş ama belki onun sana mesaj atmasını engelleyen bişeyler vardır ya da ortamındakiler seni ona kötülüyordur
    Bunlar olabilecek şeyler

0|0
    0|0
    • Bana hiç napıyosun diye bir mesaj atmaz sacma bir bahane bulur onun üzerinden konusuruz acaba cekiniyo mu diyorum

• Çekiniyo da olabilir doğru diyosun

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • diğer kızlarla da yazışıyor ve seni de gözüne kestirmiş durumda arkadaşların haklı kur yapıp kaçıyor :))

0|0
    0|0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...