Bakışmak hoşlanmak mı?

Okulda bir kız var. Kıza aşık oldum okulun ilk gününden beri bakıyorum, çok hoşlandım... Tenefüslerde hep bakışıyoruz. Erkekler ve kızlar okula ayrı ayrı yerden giriyor. Bir Kızlar ana girişten erkekler yangın merdiveninden. Bir keresinde Tam tenefüs bitti içeri girerken kafasını çevirip baktı. Dün de mesela bana uzaktan baktı. Bende bakıyorum hoşlanıyorum işte. Sizce hoşlanıyo mudur oda benden? Kendimi tanıtıcam övmek istemiyorum,övmekten vs şeyden nefret ederim. Boy 190,90 kiloyum, herkes yüzümün vs güzel olduğunu söylüyo. Gözlüklüde, gözlüksüzde yakışıklısın diyorlar. Okulda herkes bana bakıyor. Bunları ne olduğumu belirtmek için yazdım. Sizce ne yapmalıyım? Gidip konuşayım mı?
Güncellemeler:
eeeeee daha cevap yok mu :/

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Git konuş bence kız ilk adımı senden bekliyodur

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

52
  • bence kız sen bakıyorsun diye dikkat çekmişsindir oda ne olduğunu anlamak için seni test ediyor belki oda hoşlanıyodur bence git konuş..

0|1
    0|0
    • Geçen okula gidiyorum öğle arası okulun dışardaki kapısından giriş yaptım o da servisten indi. Yanında bir arkadaşı vardı kapalı bişey. Bişey söyledi ona, pek dikkat etmedim. Kız arkasını dönüp bana baktı güldü sonrada

• hmm. bir umut olabilir belki...

• niye bu kadar kasıyorsun ya git konuş

0|1
    0|0
  • Aaa acaba neden bakıyor bakışı da olabilir.

0|1
    0|0
    • Okuldaki bütün kızlar da dahil mi buna? Hemde gizlice bakmasıda dahil mi?

• Git konuş be bir dahamı geleceksin dünyaya :D

0|1
    0|0
  • evett bakışmakk hoşlanmak bencee

0|1
    0|0
  • git konuş ne kaybedersin

0|0
    0|0
  • gıt o yalnızken selam flan başla

0|1
    0|0