Seven erkek nasil anlaşılır?

Evet ben bunu cok merak ediyorum arkadaşlar kiskanmak nerdyse tum erkeklere ozel bisey tamam ama seven erkek napar siz olsaydiniz ne yapardiniz ya da nasil anlardiniz bir erkegin sizi sevdigini?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Seven erkeği anlayamazsın kardeşim her kesin yüzün de maskesi var çok iyi oyuncu herkes iyiyi oynuyor

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

56
  • Çok iyi oyuncular mevcut olduğu için anlamak biraz zor. Tabi değer veriri dertlerini dinler sorunlarını umursar ve yardım etmeye çalışır seni her zaman güldürmeye mutlu etmeye çalışır ve ilişki ciddiyete bürünmeden asla cinsellik istemez sevdiğindn.

0|0
    0|0
  • Merak etme anlarsın çünkü onun bakışları hiç bir erkeğin bakışına benzemez.. Kulaklarını tıkayacak gözlerine bakacaksın.. Çünkü ağız her yalanı söyler ancak gözler asla söyleyemez..

0|0
    0|0
    • Peki su bakis nedir sizin fikrinizi merak ediyorum. Karsi karsiya gelince ne benim yuzume direk bakmasi ne de beni yok saymasi. Yani ne bakiyor ne bakmiyor anlatmasi zor. Ki bu benimle eskiden kesisen birisi. Yani dik dik izleyen bakisini cekmeyen birisi. şu an da iste benim yorumumla cekiniyor bakamiyor. Bir de sizin fikrinizi almak isterim...

• Hmm bu anlattiginiz eski durum icin gecerli. Yani şu an ilgisi yok mu bana? Ben sahsen cekiniyor diye dusundum ama kendimi kandiriyorum sanirim?

• @Bembeyazgul Maalesef eskisi yenisi bu seven gerçekten dediğim şekilde bakar..

• kıskanır öncelikle ve seni korumaya başlar hayaller kuruyorsa aşıkdır bence..

0|0
    0|0
  • Zamanla anlayabilirsin. Ancak %100 doğru bir ifadeye varabileceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Seven erkek insanın gülüşünden öper öyle ki yüzün hiç düşmez ordan anla artık dersem inanma tabi :D

0|0
    0|0
  • Erkek tam bir bağlılıkla sevmez ki.. Seni sever ama azıcık başkasını sever biraz başkasına aşıktır falan.. Önemli olan sana bağlı olmasıdır

0|0
    0|0
  • Sana bir bakar sen kesin beni seviyor dersin sonra seni bir görmezden gelir yanılmışım dersin

0|0
    0|0
  • bir bilsem..

0|0
    0|0
  • Anlasilmaz saglari sollari bellimiki

0|0
    0|0
  • Önemser, değer verir, sahiplenir, korur,

0|0
    0|0
  • seven erkeği anlamak zordur