Bir tek bu ülkede mi oluyor?

Bu ülkede kadınların erkekte aradığı ilk özellik maddi durumu oluyor , o olmazsa eşitlik yine yok yine kendisinden üst bir kazanç elde eden erkeklere yöneliyolar ama dünyanın çoğı ülkesinde böyle bir genelleme yok kendisinden düşük geliri olan bir erkeklede beraber oluyolar evleniyolar arkadaş oluyolar vs ,. Bunu söylerken bizzat çoğu ülkeye giden tanıdıklardan örnek veriyorum bunları sayısıda 3, 5 değil ayrıca yaptığım iş uluslararası bir iş oda refererans oluyor bana , siz katılıyor musunuz ve neden illa paragöz bu ülkedeki kadınlar?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bu ülkedeki 3 5 kadını tanıyarak kadınların paragöz olduğuna karar verdin ve diğer ülkedekilerin öyle olmadığına karar verdin anlamıyorum. Yaptığın genelleme yanlış ama aynı şekilde doğruda. Sorunun cevabına gelirsek ben bunun ataerkillikten olduğunu düşünüyorum. Bunu yapanlarda maalesef kadınlar, büyük kadınlarımız. Zamanında erkeğe geçim yükü verilmiş, kadına da denmiş ki evde dur sen diyerek kısıtlanmış Zamanla kadın iş hayatında önplana çıkmış ama erkeklerin ön planda olması düşüncesi hala devam etmiş. Gerçektende öyle değil mi? Öğretmen olan bir erkek kadın olan uzman bir doktorla evlendiğini düşün hemen küçümsüyorlar. Bir de kime kadınlar neden daha az maaş alan biriyle evlenmesin ki diye sorsam diyorlar ki erkek kendini önplana atmak ister, erkek kendini küçümsenmiş ister. Bunu diyenler kadınlar kadar erkeklerde. Yani bu sorun sadece kadınlarda değil erkeklerde de.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• abi herşey para olmuş be. soruna yorum yapayım dedim aylık geliriniz yeterli değil diye hata mesajı verdi. cebime bozuk para takviyesi yaparak zor yazdım bunu. saygılar.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • erkeklerın uyanık olup servet avcılarından ve para yıyıcılerden uzak durması gereklı.. ısler netlesınceye dek maddı durumu belırtmemek gerekır..

0|1
    0|0
  • ulan araba bıle vergı ıle yuruyor benzınden çok vergı var ulkede halıyle para olmazsa bır şeyde olmuyor

0|0
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...