Lanet olsun yezitlere. Ne zaman tükenecekler?

Her uyandigimda ölü haber duymak zorundamiyim? Bombalari duymak zorundamiyim? Ulan hicc mi iclerinz sizlamaz o kadar insanin canini aliyorsun.. yazik be cok yazik. Ülkemden utaniyorum. Utaniyorum cünki barisi bilmez ancak düsmanligi bilir. Politikalarinda allah belasini versin hepsininde. Ancak insanlari birbirine düsman etmesini bilir. Kahrolsun yezitler !

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Akli olan bu ulkeden defolup gider ve kepaze olmaktan kurtulur 1.000.000 ordunun 1000 capulcuyla bas edememesinden mi utanc duyalim , diger 1000 capulcudan korkup turbe kacirilmasindan mi , adaletin olmamasindan mi , egitim sisteminin yerlerde olmasindan mi sec begen

0|0
    1|0
    • Sen hiç operasyona katıldın mı? Gerçek operasyonlarda askerin neler yaptığını gördün mü? Çıkmış burada dalkavukluk yapıyorsun. Kalk gir sınavlara asker ol gir operasyonlara sen baş et. Ülkesinin ordusunu kötüleyen zaten defolsun gitsin buradan. Sen ve senin gibi kafalar. Beni merak ediyorsan terörle mücadele eden Astsubayım ayağını uzatıp kahve elinde yorum yapmak kolay. Zavallı insan. Yazık sizin gibi kafaları sizin gibi ahmakları beklediğimiz için yazık çok yazık...

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Ülke selameti adına çok dua edelim.

1|0
    0|0

Benzer Benceler