İNTERNETTE TANIŞMA HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

internette tanıştığınız kız/erkek sevgili olumayı doğru buluyormusunuz (güven açısından)? Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? benim çok aklıma takılıyo hep tereddütteyim

0|0
625

En İyi Erkek Görüşü

• ne farkı var ki?
    ha buradan sevgilisi ha gercek hayattan kafede biri yanına gelip tanışmış
    sonucta kimse kimseyi ne gercekte ne sanalda tanımıyor
    neyin tereddütünü yaşadıgını anlamıyorum
    kişinin telefon numarasını elbet alacaksın
    her halukarda da sorun olmaz
    güvenmediginde netten tanıssan da gerektetanıssan da muhattap olmazsın zaten

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

624
  • internetteki insanların okulda veya işyerinde tanıştığın insanlardan bir farkı yok..

Bundan 20 yıl önce halk internet kullanmıyordu, ama iyi insanlar da kötü insanlar da bolca vardı.. Sanalla alakası yok yani..

1|1
    0|0
    • buda farklı bir görüş bende bu yönden bakmak istiyorum ama hep soru işaretleri var kafamda

• Ben şimdiye kadar hep internetten birileriyle tanışıp çıktım, 10'da 9'u kötü niyetli ve yalancıydı..
      Çevremdeki insanlara bakıyorum (arkadaşlarımın sevgililerine ve eşlerine) onlar internette tanışmadığı halde 10'da 9'u kötü.. İşte bu da problemin internette olmadığının bir başka kanıtı..
      Şu anda da kızların bulunduğu herhangi bir ortama girdiğim yok.. İşimde gücümdeyim.. o yüzden bir kızla yüzyüze tanışmam imkansız.. Belli ki doğru kişiyi eninde sonunda yine internetten bulacağım..
      Sen de endişe etme bence.. Bir gün karşına gerçekten çok dürüst ve iyi biri çıkar, sırf internette tanıştınız diye ona güvenemeyip reddedersin, yazık olur..

• teşekkür ederim :)

• Kader ve Kısmet İşi Vesile Internet Olur, Vesile Hiç Ummadığın Bir Yerde Karşına Çıkan Biri Olur. Internette Tanışmak İle Dışarıda Bir İnsanın Aracı Olup Ya da Herhangi Bir Şekilde Bir Yerde Gördüğün Biri İle Tanışma Arasında Bir Fark Var mı?

2|0
    0|0
    • Bence yok ama insanlar nerde tanıştınız internet deyince garipsiyolar o yüzden sordum

• teşekkür ederim

• Rica Ederim. Bu İşler Kader-Kısmet Meselesi Hepimiz Kaderimizde Ne Varsa Onu Yaşıyoruz Yaşayacağız. HZ. ALLAH İnsanlara Cüz-i İrade Vermiştir! Akıl İhsan Etmiştir. Bir Takım Şeyleri İnsanlar Değiştirebilir. ALLAH (C. C.)'ın İki Farklı Kader Defteri Vardır. Bunlarda Bir Tanesi: 'Levh-i Mahv-ı İsbat'tır. Diğeri İse 'Levh-i Mahfuz'dur. ALLAH (C. C.)'ın Levh-i Mahv-ı İspat Denilen Kader Defteri; Cenab-ı Hakk’ın Yazar-Bozar Bir Tahtasıdır. Burada Yazılan Kadere Muallak Kader Diyebiliriz. Bu Muallak Kaderi Değiştirmek Bizim Elimizde Örnek; İş, Çevre ve Arkadaşlar..

• Çok iyi dost olduğumuz insanlar var gerçekten.. Biri eğer telfonunu ve açık adresini veriyor kendini gösteriyor ise o kişi ile iyi arkadaş ve dost olunuyor..:Çünkü güven böyle bir şey. Ancak her şeyi fake olup hiç bir şeyini vermeyen kişi sadece dalga dubara demektir.

1|0
    0|0
  • Kendini ve karşındakini ilişkiye hazırlama konusunda net daha sağlıklı, diğer türlü bazı şeyler çabuk gelişip oldu bittiye gelebiliyor 2 sinede dikkat etmek lazım.

1|0
    0|0
  • bu tür platformlar her ne kadar sanal olarak da görünse de sonuçta soran ve cevaplayanlar insanlar ve duyguları ve kişilikleri var düzgün seçimlerle güzel dostluklar kurulabiliyor.

2|0
    0|0
  • Eğer reelde görüşüp gerçekten kafa yapısı olarak anlaştığıma inanıyorsam evlenirim ama aileme internetten tanıştığımızı söylemem. Evet sanaldan uygun insanı bulmak çok zor ama imkansız değil. Neticede internet sadece bir araç.

0|0
    0|0
  • Yalan yoksa olabilir ama şuanda yalan söylemeyen ne kadar insan var özellikle de internette orası tartışılır

1|0
    0|0
  • Ben internet üzerinden yabancı bir kızla arkadaş oldum kendisi yurtdışında ve zaman ilerledikçe o türkiyeye geldi bende onun ülkesine gittim. Şimdi artık nişanlıyız ve çok yakında evleneceğiz.

0|0
    0|0
  • Sanal alemde karşındakine güven bile veremiyorken neye inanıp, dayanarak sevgili oluyorsunuz? Saçmalardan seçmeler...

0|0
    0|0
    • güven konusunda kendinden eminsen saçma değil

• sadece internetteki arkadaşlıktan kastım değil ne bileyim bir yerde buluşmalar yyüz yüze edilen sohbet insan az cok anlar yanii bir süre sonra bunlar gelişebilir onun arkadaşıyla tanışmış olsan yinede fikrin olmazmı etik olurmu yani

• Fikrin neyse zikrin de o olur.

• pat diye sevgili olmazsın zaten. aşama aşama. telefonlar verilir. daha bilimum aşamalar. acelen var galiba?

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey belli olmuyo senin 18 yasında sandığın banu bizim 70 yaşındaki Nalan teyze bile olabiliyor hey gidi heyyyy :D

0|0
    0|0
  • Hayir aslaa cok karsiyim ben 🙅pika pikaa pikachuu 😝

0|0
    0|0
    • neden bir süre arkadaşlık edip en azından birbirini tanıdıktan ve sevdikten sonrada olmazmı

• teşekkür ederim

• tanısmak için yazanlara
    tanısmayı sevmediğimi söyleyerek uzaklastran bir kızım ben :d

0|0
    0|0
  • normal tanıştığında ne olor her yer aynı değişen birşey yok insan insan

0|0
    0|0
  • Hayır yani kısmet bu belki oradan çıkar ama guvenemiyorum ki

0|0
    0|0
  • Eskiden çok arkadaşım oldu nette ama artık güvenmeye çekiniyorum sanal dünyadaki insanlara.

0|0
    0|0
  • Birini gormeden sohbet etmeden seyehat etmeden ayni masada yemek yemeden guvenmk zor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru değil

0|0
    0|0
  • Olabilir..

0|0
    0|0
  • tanışmak normal.
    karakter sağlam olsun

1|0
    0|0