Tanışmadığım bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım? Nasıl belli eder?

Bana sürekli bakıyor ve kıskanıyor bu belli ama atak yapmıyor bir turlu cevremdekiler de farkında yine bakıyor seninki diyor arkadaşım ben bakmadığımda dahada fazla bakıyor gözlerini kaçırıyor ben bakınca, ama dediğim gibi sadece bakıyor başka birşey yapmıyor. Surekli bakıyor olması hoşlandığı anlamına gelir mi sizce ben mi bir adım atmalı mıyım yoksa onun adım atmasını mi beklemeli miyim?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• baktığı hoşlandığı anlamına gelebilir ama cesaret ile ilgili sorunu var gibi, sen baktığında bence tebessüm et ona hafif gülümse, o mesajı alır ve atak yapar bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gün içerisinde birçok kez gozgoze geliyorsan mesela

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • Uzaktan bakarak kıskandığını belli ediyorsa helal olsun ne yapıyor kıskanınca masaya kafa falanmı atıyor :D

0|0
    0|0
    • Bulunduğumuz yerde küçük bir çay evi var ben erkek arkadaşlarımla gidip oraya oturdum o da ordaynis beni erkeklerin arasında gorunce bana bakarak oha ama ya dedi ve kalktı yeterince belli etmiyor mu sence 😑

• bakışıyorsunuz ama demekki ne tepki vereceğini kestiremiyor gözlerini kaçırma bakarken belki ufak bir gülümseme cesaret verir

• Umarım bunu deneyecem

• Kaçamak bakışlar

0|0
    0|0
  • ona sorarak

0|0
    0|0
    • Mantıklı cevaplar lütfen ya

• bir şekilde eder

0|0
    0|0
    • ben biraz daha beklemeliyim o zaman

• Ben ee oyleydim o cocuk gibi 7 8 ay baktim 3 4 aydir da hic bakmiyorum takmiyorum

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...