Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder?

Şöyle ki bir çocukla yaklaşık 1.5 yıldır bakışıyoruz arada ben ona bakmazken o bana bakıyodu ben bakınca bakışını kaçırıyodu falan ya da karşılaşıyoruz hep aramizda mesafe uzak da olsa bakıyor arkadaşım da baktığını söylüyor ama tanışmıyoruz nasıl emin olabilirim ki

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• Aynı durumdayım tek farkı benim 3 yıl oldu Hatta ben (arkadaşım itti beni) onun kucağına düştüm A:Das:D Dün gidip söylediler benim onu sevdiğimi fark etmedim demiş şimdi ne yapıcam diye kafayı yiyorum

0|0
    0|0
    • Tanışmıyosanız kötü olmuş bence ilk kendin tanışıp sonra onun da hoşlandığından emin olmalıydın ama olan olmuş o kadar takma

En İyi Erkek Görüşü

• bir kız 2sene baktı okul bitti boş verdim o baktığı için bakıyordum öylesine.

1|0
    0|0
    • İşte ben de bundan korkuyorum geçen hafta yürürken koluyla bilerek değdi gibi geldi ama bişeyler olsun istiyorum

• Olmak istemiyorsan neyin gösterisi bu bence aranızda bir şey yok sadece öylesine bir bakışmadır.

• İstemiyorum derken gelsin direk sevdiğini söylesin demiyorum hani baksa hoşlandığını anlasam yeter bana zamanla tamışılır zaten neden o zaman bana baksın sadece diğer kızlara değil

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

16
  • Hayat 1,5 sene bakışmak için çok kısa inceden bir merhaba demek seni öldürmez :)

0|0
    0|0
  • anlaşılan adam aynı benim gibi bu konularda cesaretsizin tekiymiş :)

0|0
    0|0
  • Bakıyorsa birşeyler vardır sen biraz yardımcı ol ona benimde başımda aynı durum var

0|0
    0|0
    • Nasıl yardımcı olabilirim ki

• Hiç bir hesabını bulamadım :/

• Senin tek caren gidip konuşmak o zaman ya

• olamazsıncanım fazla kendini kaptırma

0|0
    1|0
  • Valla ben hoslandim mi direk söylüyorum :D

0|0
    0|0
  • Bakislarindan

0|0
    0|0
  • Ben de boyleyim iste 1 yildir baska kizlara da bakamiyorum. Asik oldugum kiza da merhaba ben mustafa diyemiyorun

0|0
    0|0
Yükleniyor...