Tanışma sitesinde tanıştığım adamın çelişkili davranışları?

Bir tanışma sitesinde bir çocukla tanıştım. Aynı şehirde ikamet ediyoruz. Birkaç gün uzun uzun konuştuk, fotoğraflarımızı gönderdik, karşılıklı beğeniler oldu. Buluşmak istiyordu ama istersen sen güvenene kadar bekleriz, baskı yapmak istemiyorum diyordu. O kadar tatlı ve düşünceli bir adamdı ki kalbimi fethetti diyebilirim.
Neyse sonra aynı siteye tekrar girdim ve online idi. Bunu kaldıramadım ve tepki gösterdim. Bana saçma sapan açıklamalar yaptı. Kalmam için çok da ikna edici konuşmadı. Olmasa da olur tavrındaydı.
Ben de madem hala orada arkadaş aramaya devam ediyorsun, o zaman yolun açık olsun dedim ve skype'tan sildim. Aynı gün beni tekrar eklemiş. Ne diyeceğini merak ettiğim için kabul ettim. Ama hiç konuşmadı ve bugün de kendi sildi.
Sildikten birkaç saat sonra o sitedeki profilime girdi baktı. Ne yapmaya çalışıyor bu adam sizce?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu okurken güldüm kusuruma bakma :) acayip birşey bu sanal hoşlantılar bence ikiniz de fazla ciddiye almışsınız normal takılmaya çalışın ilk önce sadece arkadaş olacaksınız

0|0
    0|0
    • Ben ciddiye almışım onluk bir durum yok

• O ciddiye alsa gitmemem için ikna ederdi herhalde, hiçbir çaba göremedim

• Sorunda bu ya bunu ciddiye almışsınız ama öyle değilmiş gibi davranıyorsunuz en azında o böyle bakıyor diyelim bence oluruna bırakın anlam çıkarmaya çalışmayın

En İyi Kız Görüşü

• Tanimadigin etmedigin adam, aranizda birseyde gecmemis. Sil gitsin ne diye uzerinde bu kadar kafa yoruyorsun ki? Dunyada milyar tane adam var o olmazsa baskasi olur...

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

214
  • Sonuçta diğer takiplerinide görmek istemiştir. Neticede canlı odaya geçtiniz bir çay içtiniz diye evleneceksiniz diye bişi yok dimi?

0|0
    0|0
  • Benim gördüğüm kadarıyla sen adama baglanmissin adam bunun farkında olup mu böyle umursamadi?

0|0
    0|0
    • Ben hayatımda ilk defa birinden bu denli hoşlandım diyebilirim. O bunu anladı mı bilmiyorum, çok belli etmedim çünkü.

• Pek tekin biri değil demekki, bosver sen onu yoluna bak.

0|0
    0|0
  • online olmasını neden kaldıramadın ki?

0|0
    0|0
    • Online ise yeni birini arıyordur

• Oooo fena yapistirdi :) tebrikler @simirnas

• Kim neyi yapıştırıyor anlamadım. Tanışma sitesinde birini arayan insanlar bulunur, ben de onlardan biriydim.

• Baştan sona saçmaymış

0|0
    0|0
    • Yorum yapsana guru bey

• Üff ikna etmeye çalışmadı. Her neyse

• Çokta ikna edici konuşmadı demişsin az biraz konuştu manası çıkıyor sende bir halt beğenmiyon üff neyse

• Bırak gitsin

0|0
    0|0
  • kendi mallığını sergiliyor

0|0
    0|0
  • salak şeylerle uğraşmayın

0|0
    0|0
  • Başkası mi var acaba

0|0
    0|0
    • Hangi tanışma sitesi

• Başkası varsa beni siler ve biter. Neden bir silip bir eklesin?

• başkası var senden daha güzel ama ayarlayamadı kız ne hayır diyor ne evet... oyalıyor evet dese belkide hemen silip atacak hayır derse senle devam edecek :d bilmem anlatabildin mi :D

• Nasıl bir site bu?

0|0
    0|0
  • Ben reddedilmem, reddederim tiplerinden

0|0
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0
  • Hangi site bu bizde girelim 😀

0|0
    0|0
  • Hangi site bu? Yazarsan sevinirim

0|0
    0|0
  • ahahhaahah türbanlısın kesin sen ondan vazgeçmiştir :D

0|0
    0|0
    • Yoo ilgisi ne? Ayrıca vazgeçmediğinden bahsediyorum soruda.

• Hayır, burası tanışma sitesine mi dönüşmüş uzun süredir girmiyorum da :)

• hıhı neyse sen hukukcu arkadaş ile takıl ;)

• Tanışma sitesi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...