DOĞANIN GÜCÜYLE GÜLÜMSE

Signal

Ks resmen eleştirilere alışmayı öğretti, pes artık herkes tüm nefretini buraya kusuyor?

Yılmaz Güney tipli insanların gelip benim tipime bakarak saymadıkları şey kalması kuyruk acısından mı merak ediyorum, güzellik dışında kriteriniz olsun, haklı eleştiriye sonuna kadar saygım var ama Allah vergisi şeyler sizin zevkinize uymuyor diye aşağılamak çok cahilce

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Valla burada herkes kendini manken top model falan saniyo galiba, kimseyi begenmiyolar kendilerine bakmadan

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

313
  • Yılmaz Güney ne alaka ki sen onun çeyreği bile olamazsın, eldivenle bile sevilmezsin.

0|2
    1|0
    • Cımbızla laf seçmek budur, yılmaz Güneyin şahsına laf etsem tamam da, adam sinemada çirkin adam olarak nam salmış, ben ona ithafen öyle dedim

• Kuzum Yaradan seni neden çirkin yaratsın? Fotoyu görünce ereksiyon olamıyorlar ya tüm saldırı o yüzden

1|0
    0|0
  • Haksiz yere elestirmek sacma ama guzelim diyede havalananlari aslinda hic bir tutulur tarafi kisiligi karakteri olmayanlari da yeri geldiginde de yaslanacaksin demek lazim.

1|1
    0|0
  • allah vergisi birşeyi dakka başı gözümüze sokmakda saçma.
    sen kendini biliyosan başkalarının bilmesine ne gerek var
    banane senin saçından gözünden tipinden arkadaşım sgt başka yerde sor kendini.

0|0
    0|0
  • Aynen birtanem dediklerine harfi harfine katılıyorum :) 👏

1|0
    0|0
  • Haklısın millet kin kusuyor ama insanlar neden çekip kendni burlarda ifşa ediyor. Neyin özgüveni neyin reklamı? Kime neyi kanıtlıyorsnz

1|0
    0|0
  • yılmaz güney şekil adam bence çirkin değil yani. kahtalı mıçı tipliler desen anlardım :)

1|0
    0|0
  • Kişi kendinde olmayan bir şeyi karşı tarafta görünce tahammül edemezmiş, gülüp geçeceksin :)

0|0
    0|0
  • Sen kendini yıilmaz güneyle birmi tutuyorsun assdffjjj 😭😭

1|0
    0|0
  • yılmaz güney yakışıklıydı be bacı

1|0
    1|0
  • Yılmaz güneye kurban ol

0|0
    1|0
    • Yılmaz Güney çirkin adam diye ün salmış biri lafım oraya şahsiyetine ve sanatçı devrimci kişiliğine saygım var

• :)) haklısın. Yılmaz Güneyi bende seviyorum. Sadece ünvanını söylemek istemiştim. Rahatsız ettiysem özür dilerim.

• Hem çirkin olsa bile karakteri kurtarıyor diyorsun hem de benim tipim üzerinden ağır eleştiride bulunuyorsun, karakter önemli ise tipe bakıp konuşma, fazla sıradan, fazla ezbere

• takma kafana

1|0
    0|0
  • yılmaz güneye kurban ol be lafa bak

0|0
    1|0
  • Yılmaz Güney tipli derken?

0|0
    0|0
  • Şimdi bir sürü nekrofil yılmaz güneyci gelir...

0|0
    0|0
  • Çerkes misin :)))

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...