Bir Erkeğin dikkatini nasıl çekebilirim?

Evet soru gayet açık hoşlanıyorum ama o benden hoşlanmıyor bariz belli nasıl hoşlanabilir. Hoşlaşmak hakkında bildikleriniz yardımcı olun piliz
Güncellemeler:
Sapık Sapık yorumlar yazmayın az ciddi olun öyle açık gitmek falan demeyin dikkat çekmeyi o yönden istemiyorum yani
Açık giymek***

0|0
819

En İyi Kız Görüşü

• Bu devirde herkez aşkı göze hitap edilince olunuyo zannediyo ama bence tam degil, ortak bir duyguda buluşmak bence. herkezin bir bam teli vardır dayanamadıgı hassas oldugu o duygusa buluşabilirseniz muhteşem olur tam tanıman lazım. karma karışık yazdım sanırım anlamadın kesin boşver

0|0
    0|0
    • Anladım ama o teli bulmak biraz güç :)

En İyi Erkek Görüşü

• Konusmadiginiz zaman gozlerine bak, gulumse anlar herhalde. Dunyanin en klasik belli etme yontemidir...

0|0
    0|0
    • Anlamıyor bu biraz mal

• Aslinda ondan bahsediyorum, yani mecazen demistim suratina soyle diye :) ya biz boyle seylere kapiliyoruz. Guluse falan... bir kac kere goz goze gelirsin normalde ilgini ceker hoslanirsin falan...

• Sizi anlamak zaten 7bilinmeyenli denklem çözmekten zor vallahi

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

718
  • erkekkk erkekkk bakar mısın burayaaa erkeğimmm benim diye bağırırsan emin ol bakar ne oluyor l*n der bak ciddiyim.

0|0
    1|0
    • Canım benim ya sen daha soruyu anlamamışsın git kumdan kale yapmaya bebis

• ama şimdi neden hakaret ettin?

• Arkadan sessizce yaklaş... eğil kulağına doğru. ... bööööö!!! diye bağır tüm gucunle. ...

0|0
    2|0
  • Kendinden emin ol. ortak alanlarda bulunmaya çalış. konuşmaya çalış. göz göze gelmeye çalış. bence dikkatini çekerim öyle şimdiden başarılar :D

0|0
    0|0
  • Yaz tarifi veriyorum
    Bir cift meme
    Bir de dolgun dik got
    Varsa guzel bir de ince belli fizik sonrasi tamamdjr

0|0
    0|0
  • çat diye git hoşlandığını söyle. karşılığı varsa olur bir şeyler, yoksa boşuna içinde duygu beslememiş olursun.

0|0
    0|0
  • eğer her gün bir araya geliyosanız yani aynı ortamlarda takılıyorsanız onu etkileyecek şeyler yapmalısın mesela giyinişine dikkat edip konuları sürekli onun yönünde ilerletmen gibi

0|0
    0|0
    • Ediyorum her gün görüyorum da konuyu sürekli onun üstüne çekersem hoşlandığımı anlar ben o hoşlansın istiyorum

• o zaman yapacağın tek şey var birazda daha üstüne yönelik oynamalısın yaptığının biraz daha fazlasını yapmak gibi

• İlgi duyuyorsan git hal hatır sor onunda ilgisi varsa sana karşı zaten erkek genlerinde var gerisini o getirecek. Senin daha kolay

0|0
    0|0
  • Mesaj at. Gurur yapmak kadar boktan bişey yok. Seviyosan mesaj at.

0|0
    0|0
    • Ay sevgilisi var mı yok mu bilmiyorum en son yoktu ama yazın olmuş olabilir ondan şey Yapmıyorum

• Hahaha ay bilemedim ama yaparsam yazarım buraya 😂

• Bekliyorum 😄

• Türk Kadınlarının Yaptığını Yapabilirsin. Bütün Olanı Meydana Dök.

0|0
    4|0
  • onun sevdiği şeyleri sev sevmediklerini sevme yanlışlarını doğru kabul et gözlerinin içine bak gelecektir dize

0|0
    0|0
  • Gizemli ol sürekli karşısına çık yüz verme burnun havada olsun

0|0
    0|0
  • Sosyal medya dene şimdi yanına gitsen açılmaya kalksan hakkında yanlış düşünceler cıkar

0|0
    0|0
  • Kendin ol !! İlla dikkatini ceksen bile begenecek hali yok

0|0
    0|0
  • onun ruh halini beklentilerini bilmelisin ama klasik taktik göster ama kimseye verme :)

0|0
    0|0
  • senden hoslanmiyorsa bosuna ugrasma derim cunku ugrasirsan cigeri alir ve gider

0|0
    0|0
  • ona yakin olarak ve özlerinin icine uzun süre bakarak. illa ki, fark eder

0|0
    0|0
  • güzel bir koku güzel bir elbise veya hoş bir bakış

0|0
    0|0
  • imdat diye bagır

0|0
    1|0
  • kafasına taş at kesin dikkatini çekersin