Ne demek oluyor bu?

konustugum biri var benden 20 yas buyuk, ikimizde bursada ikamet ediyoruz. benden hoslandigini bir turlu soylemesede surekli imaalarda bulunuyor. baskasiyla konustugumu gorunce, araya giriyor kendisini nisanlisiymisim gibi tanitiyor, nedenini soruncada sadece guluyor., gozlerime bakiyor susuyor. sadece bir kere seni istiyorum dedi.. istemek, sevmekmidir anlamadim.. zamanla bende ona karsi bir seyler hissetmeye basladim. ama ben bir adim atinca surekli kaciyor. yasli diye benden cekindiyini hissediyorum. en sonunda bir yerde karsilasinca aniden gidip baskasinin masasina oturdu, kiskandirmak amacli. neden boyle yapiyor, bu adam. sevdigini hissediyorum oda biliyor onu dusundugumu. neden sinir ediyor ki beni

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Korkuyo ya da İkileme Düşüyor.. Belkide Psikolojik bir Şekilde Savaşıyor Seni.. Sen Şimdi O Böyle Yaptıkça Dahada Hassaslaşıyorsun bir Yerde Atacaksın Kendini Onun Kollarına Oda Bunu Bekliyor Büyük İhtimalle.. Klasik Vur Kaç Yöntemi.. İleride Bişi Olduğu Ozamanda Sen Geldin Sen İstedin Ayaklarına Yatacak.. Dikkatli Ol

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

27
  • O kadar büyük bir insan seni hayatta almaz kadar evlenicem desede katı Yani seninle evlenmez Bence kendi yaşıtını bul evlen Onun peşini bırak
    Ondan sana zarar gelir

0|0
    0|0
  • Çok şey yapma. O rengini belli eder. Ama sende az değil 20 yaş Eh seni be kardeşi gibisin yapma.

0|0
    0|0
  • Direk konus cocukmusun sen ne yapıyorsun de
    Bu hareketleri zamanında yaşamamış şimdi seninle yaşamak istiyor olabilir

0|0
    0|0
  • 20 Yaş. diyon az bişe değil o yaş. Düşün sen şimdi ki halin birde 20 yıl önceki halinden biri :-)

0|0
    0|0
  • bende bursadayım ve bunlarka cok karsılastım senin bekaretini alıp bırakır

0|0
    0|0
    • agliyacam ya oyle birine benzemiyor ki

• masallah dieyim

• aynen :D peki sen nerden? ve yas kaç?

• imnaknsız aşk bunlar canım adam baban yaşında kendine gel :D

0|0
    0|0
  • Biz nedesek bir gram takmıcan adam sönecek sen yanacan :)

0|0
    0|0
  • babanız yaşındaki adamlarla ne işiniz var anlamam.

0|0
    0|0
  • 20 yaş :D sadece susuyorum hatun küfretmicem :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...