Eskiden yaşadığı ilişkileri anlatmasının sebebi ne olabilir?

Biri tarafından tanistirildik, beraber buluşup gorusuyoruz, bu akşam ilişkilerden konuştuk, bana yaşadıklarımı sordu bende ona sordum.. oda gorustuklerini yaşadığı ilişkileri anlattı tek tek, neden Sizce? İlişkileri neden sormuş olabilir? Kendi yaşadıklarını neden anlatmış olabilir? sonuçta öylesine arkadaş olmak için tanistirilmadik, niyet belli..

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Evet işte o yüzden anlatmış kendi hakkında ge misin hakkında bilmen gerekenleri anlatıyor sana bu gayet güzel bise

0|0
    0|0
    • İnşallah güzel biseydir?

• Geçmişin biraz kabarık galiba 😄 ne diyim bilemiyorum şu an ben söyle yap böyle yap demiyorum bu durumda 😄

• Benim ciddi iliskilerim yabancılarla oldu ama buda anlatilmazki, neden evlenmedin diye sordu nasip değilmiş deyip gecistirdim.. ama öylede çok havada ortada kaldı gibi.. bende bilmiyorum napcam

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • senin o kişiden önceki hayatını merak edip sormuş olabilir.. kendi eski ilişkilerini anlatmasındaki neden ise güvenini kazanmak içindir. yani "bak ben bunları yaşadım, aramızda gizli saklı olmasın" imajı vermek içindir

0|0
    0|0
    • Gizli saklı olması gereken şeylerde var ama, tuhaf değilmi uzun uzun kimle ne yaşadığını konuşmak? napsaydim bende yaralarimimi anlatsaydim onu cok Sevmiştim ama şöyle oldu böyle oldu filan diye... tuhaf değilmi bunları konuşmak?

• Hiç bahsetmedim tabiki, ne gerek varki bilmesine, geçmiş geçmişte kaldı.. Ama hoş olmadi gibi sanki, öyle hissettim ama yasadiklarimida anlatamazdim ki?

• yaşadıklarını anlatmak olarak değilde, yani şunu diyebilirdin "işte bende zamanında bir iki ilişki yaşadım ama hepsi bir şeklde sonuçlandı, pek fazla geçmişe takılmıyorum, unuttum " gibi cümleler..

• Şimdiden açık olayımda sonradan ''ay bana gerçeği anlatmadın'' diye laf yapmasın demiştir.

1|0
    0|0
    • Soylemezse zaten öğrenememki ben anlatmazsam oda bilemez, nerden öğrenebilirimki.. anlatması garip geldi?

• senden önce birileri oldugunu sana bastan söylemek icin acmıs bence konuyu

0|0
    0|0
    • Ben bir kişi biliyodum birden fazla çıktı, şimdilik.. korkuyorum daha fazla artarsa

• önceden bilmeni istemis bence ard niyetli degil

• E ben Anlatmadım ama, simdi tuhaf kaldı öyle.. anlatsamda olmazdı? orda biterdi bence gorusmemiz..

Benzer Benceler

Yükleniyor...