Bu kız ne demek istemiş olabilir?

Arkadaşlar bir hafta önce bir kızla tanıştım arkadaş vasıtasıyla. Şimdilerde biraz daha rahat konuşuyoruz. Ben bu kıza sana alışmaya başladım deyince yeni tanıştık zamanla falan dedi. Ne demek bu şimdi? Uff ytr be spk. s. s rsmen yvsadın be. s. s falan demekse sağlıcakla ablacım deyip yoluma bakayım diyorum.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Madem alıştın nasıl bu kadar kolay bırakabiliyorsun? Demek ki alışamamışsın kıza yakınlaşmak için yalan söylüyorsun! Umarım aranız olmaz da kız üzülmez.

0|0
    0|0
    • Dostum, kıza da açıkladım. Alışmaktan kasıt biraz daha tanıdık gelmek. Ben yeni tanıştığım insanlarla samimi olamam. Haddin olmayan yorumlar yapmayı da bırakmalısın. Zira kimsenin özel hayatını didiklemek sana düşmez. Soruya cevap verir basar gidersin =)

• Madem özel hayatın hakkında yorumlar yapılmasını istemiyorsun, o zaman buraya sorma, sen özel hayattında bilgi veriyorsun bende kendime göre yorumluyorum.

En İyi Kız Görüşü

• bende sana zamanla alışacağım demek istemiş

0|0
    0|0
    • Azizim, siz yetkili bir ablaya benziyorsunuz. Bakınız muhabbetin geri kalanını da paylaşayım.

alışmaya başladım dedim, işte hanım kızımız daha bir hafta oldu, zamanla falan dedi. bunun üstüne ben de orası öyle ama artık daha tanıdık geliyorsun dedim. o da bana ben de öyle düşünüyorum tanıyorum, alışıyorum, daha rahat olmaya başlıyorum dedi. Ondan sonra da uyusam mı ben falan dedi. Uykusuzdu dünden dolayı. sonra da iyi uykular faslı döndü işte. Beni asıl korkutan konu, bu konuşmadan sonra uyusam mı falan demesi :(

• O halde hanım kızımıza yine duygusal bağlamda yaklaşmakla beraber, o bu konuları açmadıkça nadiren bu tarz mevzuları açayım diyorum. Bu sayede daha rahat diyaloglar kurabiliriz sanırım.

• tam olarak öyle işte ;)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Arkana bakmadan uzaklaş derim. zor kız ayakları ve oyalama taktiği bence. sana yüz vermese de etrafında ondan hoşlanan birisinin olmasını isteyen kız tribi gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • arkadaş flört dönemindesin tabi ki öyle diyecek nasıl alıştın kıza hemen dur bir zaman geçsin

0|0
    0|0
    • Panpam, kardeşim, yiğidim aynı şeye takılmayın rica ediyorum :( Alışmaktan kasıt biraz daha tanıdık gelmek. Ben yeni tanıştığım insanlarla samimi olamam.

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...