Sevgilinizin başka bir erkek arkadaşınızın omzuna sarılıp gögüsleri değse rahatsız olurmusunuz?

Kız arkadaşınız yani sevgiliniz. Sizin yakın başka bir erkek arkadaşınızın omzuna Göğsünü değirse ya da bacaklarına sarılınca değse rahatsız olur musunuz yoksa erkek arkadaşınız sizin çok samiminiz kız arkadaşınıza karşı tahriki olmaz kötü düşünmez mi dersiniz. Ve sevgiliniz le birlikte yaşayan birisiniz öyle bir görmede sarılmada tahir olan değil alışkın rahat birisiniz. kızda rahat bir kız sevecenliğinden biraz yakın erkeklere

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• 3 arkadasdik universitede ve 3 umuzun sevgililerinden birisi bile icimizden birine yaklasirsa bitiriyoduk 3 kisiyi bu yolla gonderdik yani guvenirdim arksdaslarima ama sarilmasinida istemem zaten arkadaslarim o derece yakin olmazlar

0|0
    0|0
    • Helal olsun adam dediğin böyle olur erkek arkadaşım lâ arkadaşına gittik çocuğun sevgilisi bir erkeğe yanaşıyo çok garip geldi bana ben tokalaşmaktan ileri gitmem sadece samimi arkadaşım olur sarılırım ama değmez biyerem

• Kimi kızlar çok rahat ya kız güzel de bişe değil heralde yanaşınca erkekler beni beğenir sanıyo erkeklerde ona bakıyo pis pis verir di ye kim bilir.

• Erkeklerdede var o turler. Yuz verdikce tepene cikarlar o yuzden ayar verirken ayarda alicaksin yasaya yasaya ogreniliyo. Ben hic yasamadim zaten 3 iliskim oldu şu an hala suren 4 aylik bir iliskim var ama bu sefer evlencem 😃kararliyim

En İyi Kız Görüşü

• bir kız olarak yanıtlıyorumki, çok ama çok rahatsız olurum..

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

113
  • Benim arkadaslarim yenge muhabbetine girceginden her zaman mesafe olur

Olmasada sevgilimi uyariririm , zaten kiskanc olcami bilecegi icin cekinir diye dusunuyorum. he herseye ragmen yapiyosa ayrilirim istemesemde

0|0
    0|0
  • Erkek herşeyden tahrik olur eğer gay değilse
    ben istemezdim şahsen anında uyarı alır, tekrarında affetmem...

0|1
    0|0
  • Benim yanımda arkadaş diye gezdirdiğim adam sevgilimle sarmaş dolaş hayırdır bilader :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim kim olursa olsun başka erkeklere öyle sarılacak kadar yakın olamaz :) bu dar görüşlülük değil eğer sevgilimse ben ona o da bana özeldir

0|0
    0|0
  • g*vat olanlar rahatsız olmaz normal bir delikanlı adam rahatsız olur

0|0
    0|0
  • Arkadaşım tahrik olmaz demem ama sevgilim niye durduk yere göğsünü degdiriyor derim

0|0
    0|0
  • Tabiki rahatsız olurum
    Ben kuzenlerime bile sarılırken dikkat ediyorum

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey çok saçma

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşima bile güvenmem :)

0|0
    0|0