Sanaldan konuşup tanışmak mı, yoksa tesadüfen karşılaşıp tanışmak mı sizce?

Hangisi daha saglam ve sağlıklı bir ilişki olur? Genelde hangi şekilde tanışıyorsunuz karşı cinsle?

0|0
1661

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1660
  • İkisininde iyi ve kötü yanları var. (Soruyu sevgili olarak algıladım bu arada) oluşturduğun arkadaşlığa göre değişkenlik gösterir neticede.

1+ Normal hayat içinde tanıştığın biri ile direk görünüş olarak elektrik alıyorsun ve normal yerde gördüğün için yakın çevrelerde oluyor ve sosyalleşme gibi durumlar daha çok oluyor bu bir avantaj.

1- Kötü yönü ise direk fiziğinden etkilenmesi olduğu için bazen saçma sapan ilişkilerin içinde olabiliyorsun, çok sık görüşmelerinde ilişkiyi bitirdiğini düşündüğüm için bir yerden sonra monotonlaşma dediğimiz olay gerçekleşebiliyor ya da aksi durumda oluşabiliyor bu durumda insandan insana göre değişkenlik gösteriyor.

2+ Sanalda tanıştığın biri genelde görüşlerin düşüncelerin ön planda olduğu için bunlardan hoşlanıyorsun bunları seviyorsun ve karakteri hoşuna gidiyor ayrıca sanal ortamda özlem durumları daha çok oluşuyor buda ilişkide artı etki yaratabiliyor bazen.

2- Kötü yanı ise karakterine aşık olduğumuz birinin bazen fizik olarak yakıştıramıyoruz maalesef ve böyle birini tanıdığına sevinsen mi üzülsen mi bilemiyor çoğu insan ve genelde söylenen şey özünde iyi insan ama işte ne bilim elektrik alamadım oluyor bla bla bla gibi durumlar oluşabiliyor ya da tanıştığınız kişi güzel yalanlar söyleyebiliyor falanlar filanlar işte

Uzun uzun yazmayı isterdim ama yazı karakteri sorunundan dolayı yazamıyorum anlaşıldığı kadar artık

Naçizane fikrim ise en güzel tek kalmak kafa rahat en azından :)

0|0
    0|0
  • hangisinin daha sağlıklı olacağı konuşmanın içinde belli olur. günümüzde çoğumuz da sosyal medyadan tanışıyoruz kimse masal okumasın şimdi. swarmdan ara instagramını ekle geri dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır :D Konuya dönersek sağlamlığı tanıştığın kişiyle olan uyumuna bakar nereden konuştuğuna değil.

0|0
    0|0
  • 24 yıl aynı mahallede büyüdük burada denk geldik birbirimize. Site bize araç oldu diyelim. Tesadüf karşılaşmaktan pek bir farkı yok.

0|0
    0|0
  • Hiç bir farkı yok tek bildiğim ve şu SİTE sayesinde bir kez daha net olarak gördüğüm bizim kızların bu tanışma konusunda gerçekten tırtttt oldukları tamamen cesaretsizler hep söylerim kızlar sadece konuşur.

0|0
    0|0
  • bence sanaldan tanismak
    cunku sanal ortamda her sekilde muhabbet kurabiliyordun
    ayni sehirde olmasan dahi bir derdin oldugunda seni dinleyecek biri var

0|0
    0|0
  • duruma göre degişir
    bence her iki durumdada tanıstıgım kişiyi hissetmek gerek
    buda zor.. bir durum

0|0
    0|0
  • millet eskiden metupla tanışır görüşürdü. sizler hala sanal mı yoksa tesadüf mü diye soruyorsun

kısmetinde varsa herşey olur suyun akışına bırakın bazı şeyleri

0|0
    0|0
  • ikiside sıkıntılı.. Ama sanal en tehlikelisi.. Reelden kültürlü insanların bulunduğu bir ortamdan bulman en iyisi bence :D

0|0
    0|0
  • Bu Paylaşımı görmem tamamen tesadüfen oldu
    burasıda sanal alem olduguna göre

kaçarın yok güzelim gel beraber çözelim :) <3

0|0
    0|0
  • Ben sanaldan tanışmalara olumsuz bakmıyorum, neden dersen günlük hayatta ulaşıp görüşemeyeceğin birçok kişiyle iletişim için fırsat diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Karşılaşıpta tanışmak daha güzel göz kontağı ile kurduğun ilişkiler ayrı bir tatlı oluyo ya :D

0|0
    0|0
  • Tesadüfen karşılaşmak daha sağlıklı sanal dan tanışıp buluştuğum kimse olmadı şimdiye kadar

0|0
    0|0
  • Tesadüfen her zaman iyidir ilk göz teması benim için önemlidir o anki gülücuk ve hisler belkide bir ilişkinin en tatlı en heyecanlı saniyeleridir.

0|0
    0|0
  • Tesadüfe inanmam, karşıma çıkan, iş-okul vs gibi şeylerle tanışmak çok daha uygun. Sanaldan zor ama olamazda değil.

0|0
    0|0
  • ıkısıde karsındakı ınsana baglı gevsek karaktersız olursa sanaldada karsılassan aynı yururken karsılassanda

0|0
    0|0
  • Ikisi de kendince güzel. Birinde fiziksel yapı önde iken, diğerinde düşüncelerini (tabi ne kadar doğru o bilinmez) öğrenmek için uğraş öndedir.

0|0
    0|0
  • İkisi de olabilir ama daha çok sanal olmayandan yanayım.

0|0
    0|0
  • vallaha sanala guvenmeyın ıslerıne karsıyım unutma kı sen de sanaldasın :d

0|0
    0|0
  • İkiside sagliklidir önemli olanda karakterdir nerede tanistigin degil.

0|0
    0|0
  • sanalda gösterdikleri cesareti, reelde gösteremiyor çoğu.

0|0
    0|0
  • Fark etmez netice de bir şekilde tanışıyorsun. Hayırlısı be gülüm.

0|0
    0|0
  • Biriyle tanışayım da nerden olursa olsun :) bu aralar hiç beceremiyorum yani :P

0|0
    0|0
  • genelde sanaldan denk geliyor bize. pek reel yaşantımız yok açıkcası

0|0
    0|0
  • Hangisi sağlam olur onu bilmem ama tesadüfen tanışmak daha guzel

0|0
    0|0
  • Tanisalim mi diye gelse tanisirsiniz sanki de tesadufu mu kalmis

0|0
    0|0
  • sağlıklısını bilemem ama tesadüfen daha heyecanlı kesin

0|0
    0|0
  • Hepsi güncel hayatımda tanıştığım ilişkilerfi sanlda hiç olmadı arasındaki farkı bilemiyorum

0|0
    0|0
  • tanıştığıma değecek biri olduktan sonra sanalı tesadüfü sorun değil..

0|0
    0|0
  • Tesadüfler güzeldir bence...

0|0
    0|0
  • Reelde tanismak en mantiklisi

0|1
    0|0
  • Bir farkı yok gibi burası da tesadüf sayılır

1|1
    0|0
  • reelde elbette sağlam doğru olanıdır

0|0
    0|0
  • Karşılaşıp tanışmak

0|0
    0|0
  • Hic tanismamak daha saglikli

0|0
    0|0
  • duruma göre değşir

0|0
    0|0
  • Reelde görmek daha iyi olur herhalde.

0|0
    0|0
  • Tesadufen

0|0
    0|0
  • tesadüffen

0|0
    0|0
  • Genelde 2. seçenek.

0|0
    0|0
  • Farketmez 😃 ikiside bana gore iyi

0|0
    0|0
  • Tesadüfen karşılaşmak :)

0|0
    0|0
  • tesadüfen olan. sanaldan hiçbir şey olmaz

0|0
    0|0
  • İkiside olur.

0|0
    0|0
  • İkiside oluyor genelde...

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sevmiyormu yani.

0|0
    0|0
  • İkisi de olur. ç

0|0
    0|0
  • ben daha hiç bir şekilde tanışamadım malesef...

0|0
    0|0
  • gözüme kestireyim yeter; gider direkt konuşurum

0|0
    0|0
  • sonu aşk a cıkan her yola razıyım

0|0
    0|0
  • Tesadüfen tabii ki.

0|0
    0|0
Daha Fazla