Erkekler bu soru sizee?

Sınıfta hoşlandığınız bir kıza nasıl davranırsınız sınıf dışıda olabilir. Belli eder misiniz ve nasıl belli edersiniz?

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• uzaktan göz göze gelmeye çalışırım sahsen hep takıp ederım bı kantıne falan gıdıyosa pesınden hemen arkasında olurum :)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

214
  • Eskiden Olsa bir İki Güne Gider Teklif Ederdim Ama Şimdilerde Karşı Tarafın Duygularından Emin Olmadan Bende Duygularım Belli Etmem Hatta ve Hatta İlk Adımı Ondan Beklerim

0|0
    0|0
  • Lise 1 deyken yani yaşım 16 17 falan iken sınıfta hoşlandığım bir kız vardı o da bana karşı boş değildi. sataşırdım ben genelde ona. O yaş itibariyle işe yarıyordu. Bir gün tebeşir attığımda gömleğinden içeri girdi sonra kızın verdiği tepki ise biraz kızgın olarak "SOYUNURKEN SENİ HATIRLİYACAĞIM" ben dumur ben şok. :) ciddimiydiii yoksa anlık refleksle mi öyle çıktı ağzından çözemedim

0|0
    0|0
  • İlk başta arkadaş gibi davranırım sonra romantik şeyler yaparım en sonunda da teklif ya evet ya hayır

0|0
    0|0
  • Edemiyorsun ki, sürü gibi geziyorlar sonrada neden yanaşmıyor diyor kızlar. Önce bir yalnz kalmayı başarın

0|1
    0|0
  • Belli ederim. Devamlı laf atarım yanına oturur konuşurum. :)

0|0
    0|0
  • sınıf içinde genelde döner tekme atarak hoşlandığımı belirtirim

0|0
    0|0
  • Yazın bu kesin yazın hadi yazın

0|0
    0|0
  • Etmem

0|0
    0|0
  • derin derin bakarımmm ona

0|0
    0|0
  • ben hic belli etmem :D

0|0
    0|0
  • Gider yanına Otururum daha samimi olurum

0|0
    0|0
  • direk teklif ederim

0|0
    0|0
  • Herkezin önünde önüne gecip diz cökerim seni seviyorum prensesim derim

0|0
    0|0
  • liselim...

0|0
    0|0
  • Sınıfta hep onla konuşurum mesela gözlerine bakarım fotoğraflar çekinirim :) Whatsapp , facebook aracılığıyla ulaşırım

0|0
    0|0
  • Etmem

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...