Sizce eski sevgilim beni hala seviyor mu?

bir ayrılıyoruz bir cıkıyoruz 3 yıldır böyleyiz ayrılanda geri dönende o ama ayrılma sebebimz benm aynı hatalara dusmem beni surekli uyardgı halde ben hep aynı hatalara dusuyrum hatam ise ona deglde mllete inanmak milletin lafıyla ona kızmak hatta kufretmek ayrılalı 1 ay olmadan knsmaya baslıyoruz daha dun konustuk ama konusması bir sevyr bir sevmyr gibi szce bensz olamadgı icin mi yoksa cebnde gördugu icin mi gelip gidyor seviyor mu sevmiyor mu?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• çocuk bariz seviyo seni daha napsın bıkmış sadece senin ona vermediğin değer için hiç kızmaa az da olsa var 3 sene az bir süre de değil sen tanımıyo musun bilmiyo musun huylarını neyi yapıp yapmayacağını seviyo seni gönlünü al çocuğunn ona küçük süprizler yap :)

0|0
    0|0
    • evet ve bn hala aynı hatalara dusuyrum 3. sahısları ilişkimze cok katyrum unutamyrum sevyrum bir sevyr gibi bir sevmyr gibi blmyrum :(

En İyi Erkek Görüşü

• aynıı bende bii kızla böleydimm hergün kavga ediyorduk 3 sene konuştuk barıştık küstük barışık en sonunda sövdümm :D sonra bidada konuşmadık bAkk o geldii benimde aklıma şimdi :D

0|0
    0|0
    • bzmki kavga degil ben ona milletin lafına inanıp bir kızla ytckmssn dedim oysaki oyle biri degil o lafıma karsın affetti beni

• calstıgı marketi basıp kolundan cekip dısarı cıkartıp knstugum vurdgum sus yorum yapma beni dnlcksn dedgm cok oldu ama smdi iş yeri sabit degil yoksa yine yprdım bir delilik :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • seninle oynuyor
    kedi-fare gibi

0|0
    0|0
    • cidden mi? ama bir erkkte gurur olur oynasa bile 3 yıldır mı oynucak

• Cebinde görüyor

0|0
    0|0
    • :( ben nası unutcm o zmn

• :) cvplar icin cok tsk ederm :)

• Rica ederim 😊

• Çantada keeeekliiiiiiiiiiiiik misali panpa seninde

0|0
    0|0
    • :( git gelme artık biz olmayız diyorum Allah bilir nasip belki oluruz diye umutta veryr

Yükleniyor...