Aşık erkek bakışı, hoşlanan erkek bakışı ve kaba tabirle abaza erkek bakışını nasıl tarif edersiniz?

Aradaki farklar nasıl olur? Örneğin bir kızın gözünün içine sürekli bakıyorsa masum bir şekilde, kız utanıp başını çeviriyor o yine kızın yüzüne bakmaya devam ediyorsa kız bakmasa bile, kızı görünce kızdan gözlerini alamıyor bu bakış anlamı ne?
Güncellemeler:
Güncel

0|0
820

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık erkek gözlerine bakar kaybolur...
    Hoşlanan erkek dudaklarına bakar, öptüğünü hayal eder,
    Abaza erkek götüne, füzelere ve üçgene bakar, ağzından salyalar akar...

3|2
    0|2
    • Gözlerime dalmış gibi bakiyor çok dikkatli başka yere bakmıyor

• Teşekkürler

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Abaza erkek gözlerine bakmaz baktığı yerler zaten onu Abaza yapan hoşlanan erkek sana ilgi ile araştırır gibi bakar aşık erkek ise sana muhtaçmış gibi bakar

1|0
    0|1
    • Bu kişi gözlerime bakıyor gözler kilitleniyor o sırada sanki bende de aynı şey oldu ben utandım gözlerimi çektim ama onu ne zaman görsem öyle oluyor yüzüme de araştırır gibi ilgiyle bakıyor bakışları çok masum

• O halde senden hoşlanıyodur ilgisini çekiyosundur bu ilerde aşık olmayacağı anlamına gelmez

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

719
  • ona bakarken gözleri parlıyorsa o gülüyorken gözleri gülüyorsa ayırmak istemiyorsa arada utanıp kacırıyorsa o aşık erkek bakısıdır. diğerlerinş yasamadım blmiyorum

1|0
    0|0
    • Dediklerini yapıyor ama ben çekmeden gözlerini benden ayirmiyor

• Haklisin. Kiymetsizlerin ağzında gezen aşk değil zaten ama onlar aşk sanıyor. Aşk sözlerle değil aslında duygularla davranislarla belli olur kalptedir dediğin gibi en güzeli de karşılıklı olmasi

• Hoşlanan erkek boş boş bakar inek gibi
    Aşık erkek manalı bakar düşündüğünü gözündeki ışıktan anlarsın
    Abaza erkek mayhoş mayhoş uzun uzun bakar

1|0
    0|0
    • Anlamlı bakıyor gözleri parliyor ama ben gözümü kacirmazsam o da kacirmiyor ben bakmaz ken filan bakarken yakaladım onu pencereden bakiyormus beni gördü pencereyi kapattı panik oldu

• Sende sağol iyi akşamlar, herşey gönlünce olsun

• İyi akşamlar senin de hersey gönlünce olsun

• Gözler kalbin aynasıdır derler ama gidip konuşmadan bilemezsin. Bakışlar değil kişilik önemlidir. Ergenlerin en büyük problemi, asıl önemli şeyleri değil basit saçma seyleri kafaya takmaları.

1|0
    0|0
  • İlk bakışta hepsi aynıdır. Kısa bir süre sonra aşık böyle içten bakar. Bakınca mutluluğu gözünden okunur. İçi güler resmen. Gözleri titrer. Bunu anlarsın zaten. Hoşlanan daha incelemek ve süzmek üzere bakar. Süzer inceler, hoşlanacak yeni şeyler keşfetmeye çalışır. Bazen de kıyaslamalar yapar. Gözlerini beğendim ama kulakları burnu da güzel mi acaba diye!!! Abaza bakışı daha açıktır. Piç bakışıdır. Baktığı yerler bellidir. Uzun uzun bakar. Gözünü dikerek bakar. Bakarken gözü döner böyle yiyecekmiş ya da yiyormuş gibi bakışlar atar. Hergün bir tane öldürmek istediğim tiplerdendir...

2|0
    0|0
  • aşık olan ya gözünün en derinine bakar ya da bakamaz utancından, eli ayağına dolanır
    hoşlanan rahat rahat bakar konuşur şakalar falan yapar alttan hafif bir gülüşü olur
    abaza göze bakmaz zaten başka yerlerle ilgilenir :D

0|1
    0|0
  • Aşık erkek bakamaz ya da bakışlarını kaçırır, hoşlanan erkek sempatik bakar, abaza erkek ise senin baktığın yerde olur zaten

1|0
    0|0
  • Aşik erkegin gozlerinde ki o ışıltıda kaybolursun...

"Cıvıl cıvıldı gözleri; yeni dağılmış bir ilkokul gibi"

1|1
    0|0
  • abaza bakışı fiziği komple inceler ama bildiğin bakışlarıyla siker bizde böyle denir. normal bakan normaldir zaten. hoşlanan da gözüne bakar dikkat çekmeye çalışır kız bakınca utanır önüne bakar sonra tekrar kıza bakar öyle :)

0|0
    0|0
  • aşık erkek gözünün içine bakar hoşlanan erkek yüzüne bakar abaza erkek vajina göğüs kalça ayaklar ellere bakar

2|0
    0|0
  • Bence böyle şeylerden anlam çıkarmaya çalışacağına karşı tarafla diyalog kurup derdini öğren.

2|0
    0|0
  • hoşlanan güler sabit bakış... aşık olan avallaşır sabit bakış... abaza nın tasviri mümkün değil gözleri oynar.. ;)

0|0
    0|0
  • Aşık 😶😡😔😐☺️😏😲😖😢😭😟😍...
    Hoşlanan 😘🛀🚬
    Abaza 👅👀💋👹🛀🛀🛀🛀🛀🛀🛀🚬🚬🚬🚬🚬🚬

0|0
    0|0
  • Abazan. istemeye istemeye abazan yani mecburiyetten abazan olmuş

0|0
    0|0
  • 😜 abaza

😊 hoşlanan

🐣 aşık

3|1
    0|0
  • Aşık erkek göze, abaza erkekler g*e bakar :)

1|0
    0|0
  • hoşlanıyordur snden

1|0
    0|0
  • kızı cok tatlı buluyor

1|0
    0|0
    • Gercekten mi😊Bazi arkadaslarim diyo amacı farklidir ama amaci farklı olsa kizin yüzüne ve gözlerinin içine anlamlı şekilde bakmaz bence

• aynen öyle :) neyse hayırlı akşamlar

• Sana da hayırlı akşamlar 😊

• benim gibi bakar

1|0
    0|0
  • Hayvan gibi bakış

1|0
    0|0
  • tarf edemem tecrube ederek anlayacaksın

1|0
    0|0
  • diğerlerini bilmem ama abazalarınki bariz belli

1|0
    0|0
  • kızı yiyecek miş gibi bakmak :)

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • soru çok tatlı aslında:)
    ama kişiden kişiye farkedebilir bazıları çekişngen bazıları yüzsüz herkes bir cins sonuçta

0|0
    0|0
  • Seven kiyamaz

0|0
    0|0
  • Aşık erkek bakışı BAYGIN
    Hoslanan erkek bakışı UTANGAC VEYA ÖZGÜVENLİ
    Abaza erkek bakışı İÇİNE DÜSECEK GİBİ.

Birde abaza karışımı , her çiçekten bal alma meraklıları var, oda sana bakan gibiler, CESURCA , Taaki kızın içinde hoş biseyler uyandırır KONUSMAK İCİN ÖNCE İÇ DÜNYAYA ALICI BAKİŞ ATAN ZİRZOPLARIN BAKIŞI, HAİN BAKİSLAR.

1|0
    0|0
    • İçine dusecekmis gibi değil kendine güveniyor gibiydi bakışları masum ve anlamlı ama ben de senin dediğin gibi olabilir diye de düşündüm umursamadım karşılık vermedim

• Yukarı tanımlamalar nettir, başka turlusu olmaz.
      Ekstra olarak ta MAL ( bildiğin mal ) 'a bağlayan bakış türü olur, onlarda bir B*k yemiyecegini bilse de bakar durur, gidip sorsan o an erir biter, abla der yok bacım der ne halt olduğunu bile unutur

Benzer Benceler

Yükleniyor...