Beni gördüğünde ıslık çalıyo?

arkadaşlar sınıfta bir çocuk var arka sırada oturuyo sürekli arkadan ıslık çalıyo. Ama sürekli böyle karşılaştığımızda da çalıyo. Önce bana değildir dedim sonra dün ve bugün sabah sınıfta 3 4 kişi vardı onlarda erkekti ben geldim tam sıramın yanında dururken ıslık çalmaya başladı. Dün de aynı şekilde ben saçımla oynuyodum yine ıslık falan çaldı. Bide sürekli bakışıyoruz sürekli bakıyo falan. Ama yanımdaki arkadaşıma da arada baktığını görüyorum. Sizce ıslık çalmasının sebebi nedir?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• hahahhhh biz burada beğendiğimiz hoş güzel kızlara arkasından ıslık çalarız dönüp baksın seninle ilgilenicem sevicem demektir

0|0
    0|0
    • ay hadi inşallah oda onun için çalıyodur haugsua

• Bn teşekkür edeim eig için seviyorsan sevdiğini belli et gelebilsin yanına 😀

• rica ederim sürekli bakıyorum zaten ama elimden geleni yapıcam :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

58
  • Belki de fareli koyun islikcisidir cocuk? hemen kendinize pay cikarin! hemen kesin beni seviyor!

0|0
    0|0
  • Köpeklere Fısıldayan Adam var ya, bu arkadaş da Kızlara Islık Çalan Adam bence.

0|0
    0|0
  • Geçmiş yaşamında çobanlık yapmış olabilir

1|0
    0|0
  • Ya cok tatlisiniiiiiiizz

0|0
    0|0
  • av peşindeki leopar

0|0
    0|0
  • Ağzı yok sanırım o arkadaşın

0|0
    0|0
  • Bildiğin klasik okul muhabbetleri

0|0
    0|0
  • Yüz verme

0|0
    0|0
  • Öyle erkeklerin soyu tükensin mk pıcmıs o iste

0|0
    0|0
  • ergence şeyler

0|0
    0|0
  • şaklabanlık yapıyor bildiğin senin onu komik bulduğunu sanıp havalara girmesidir sebebi :D

0|0
    0|0
  • Sınıfta hiç iyi anlaştığı böyle konuştuğu erkek arkadaşı yok mu git ona sor ya da kendisine sor yani " merak ettim yanlış anlamada bana mı çalıyorsun onu da bilmiyorum ıslık neden dolayı çalıyosun " de yani çekinme

0|0
    0|0
  • Afedersin p i. c olduğu için başka bir açıklaması yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...