Kız, senle uğraşmayı seviyorurum dedi?

Merhaba :)
Daha tanışalı 1.5 ay oldu geçen whatsapp grubu sayesinde numarası elime geçti ama o mesajı attı herneyse süreki iğneleyici laflarda bulunuyor bana, ben böyle hafif trip atar gibi yapınca kızma ya senle uğraşmayı falan seviyorum diyor?

Hergün mutlaka konuşuyoruz whatsapp ve facebooktan ilk mesajı bazen o atıyor bazen ben :)

Ne demek istiyor sizce?

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun İki Anlamı Var. Birincisi Senden Hoşlanıyor Olabilir
    İkincisi İse Seni Kardeşi Gibi Görüyor Ve Dalga Geçmek Takılmak Hoşuna Gidiyor.
    Bunun Cevabını Öğrenmek İçin'de Aşk Konularına Gir Sevgilisi var mı Onu Öğren Zaten Ona Göre Anlarsın Hislerini.

0|1
    0|0
    • Konuştuk sevgilisi yokmuş yaklaşık 4 aydır

En İyi Kız Görüşü

• İlk mesajı o atınca noluyo 😃 tatlım artık vazgecin ilk mesaj olayından herseyi erkeklerden beklemeyin.

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

32
  • Şu an bir ara dönemden geçiyor ve ilgiye ihtiyacı var.
    Normal takılıp üstüne gitmezsen bu şekilde devam eder
    Üstüne gidip etkilenirsen trip atar gider

0|1
    0|0
    • Tamam hocam teşekkür ederim ama yakın bir kız arkadaşımla konuşup bir ağzını aratmak istiyorum yapmalı mıyım sence?

• Anladım hocam anladım :) Olan olsun artık zaten şu an benim değil daha Nasıl kaybedebilirim ki? :) deneyeceğim

• Gönül eğlendiriyor izin verme.

1|2
    0|0
  • sen kac yasındasn ya?

0|1
    0|0
    • 20 yaşındayım oda 19

• cocuk sandm seni soruna bakınca :D daha yeni zamanla anlarsn ne

• Yok ya ne çocuğu :D Sadece bu kıza karşı çok değişik birşeyler hissettiğim için bazen aptallaşıyorum, anlayamıyorum :)

• sana yürüyor dostum yürümeyi bırakmıs kosuyor :D

0|1
    0|0
    • Hocam öyle olsa bile yine bir şüphe var içimde onu kaybetme korkusu.. Ya reddedilirsem hiçbirşey şu an ki olmaz :(

• bişey olmaz söyle gitsin az cesur olun :) benimde başıma oyle bişey geldi. sen kızdan kendini cektiğin an, emin ol daha sonra kız geliyor gene sana

• Tamam hocam teşekkür ederim :)

• Hoşlanıyor işte hadi hayırlı olsun :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...