Doğa yürüyüşü, kamp tarzı şeyler sever misiniz? Ve size bunu teklif etsem gelir misiniz?

arkadaşlar ben birkaç günlüğüne doğa yürüyüşü kamp tarzı birşeyler yapmak istiyorum ve yaıma bir ya da daha fazla arkdaş arıyorum. daha öne tk yaptım ama tek çok sıkıcı oluyor gercekten. pek arkadas cevremde yok olanlarda sevmıyor zaten böyle şeyleri. seven var mı u tarz şeyleri gelir misniz?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Doğa yürüyüşü ya da yabancı dilde söylendiği üzere trekking sık sık yaptığım bir spor. Yaşadığım ilin etrafında çok güzel yürüyüş parkurları var. Bazıları profesyonel rotalar ki ben o kadar zorlamıyorum ama patika yürüyüşleri yapılacak güzel yerler mevcut.

Sizinle gelir miydim? Kusura bakmayın ama internet ortamından kimseyi özel hayatıma dahil etmeme kuralım var. Bu kuralı ne zaman ihlal ettiysem hep hoş olmayan şeyler gördüm.

0|0
    0|0
  • Benim gidecek cok insanım var bunları yapan arkadaslarım vs ama vakit yok iste lanet gitsin :(

0|0
    0|0
    • benm de ğek gidecek vaktim olduğu söylenemez bir şekilde vakit ayırmak istiyorum ama benimde arkdaşım yok lanet girsin :/

• Bir erkekle kamp mi yok artık

0|0
    0|0
    • neden sadece cinsllik acısından bakıyorsunuz ki? yani insanın anlaşab, leceği bir insan oldukltan sonra illa cinsellikyasamak zorunda değil :))

• Gelmem sağol

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...