Whatsapp'a beraber çekildiğimiz selfie'yi koyması?

Öncelikle liseli değilim aa gelmişler gene demeyin :) Sadece biraz tecrübesizim bu işlerde :/

Arkadaşlar selfie çekindik. Fikir ondan çıkmıştı, Ben o ve sınıftan başka bir kız selfie çekindik birkaç saat sonra eve gittiğimde fotoğrafı whatsappa koymuştu. Sizce neden koyar bir erkekle fotoğrafını? Kızla beraberde çekildi selfie ama benim olduğumu koymuş :)

Genelde mesajlaşıyoruz, arada o atıyor arada ben ilk mesajı, Realde'de beraberiz sürekli konuşuyoruz falan sizce ne anlama gelir tam olarak?

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

• Resim o güzel çıkmıştır. Ve kızla olani koysaydi başkaları a bak diğer kiz daha güzelmiş felan diyebilirdi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• aynı karede ikiniz var iseniz.
    ya senden ilgi bekliyor.
    ya da fotograf hoşuna gitmiştir..

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

134
  • Güzel çıkmıştır kendisi o yüzden koymuştur ya da birini kıskandırmak istiyodue sende karşı cins olduğun için o fotoğrafı koymuştur

1|1
    0|0
  • Senden hoşlaniyor olabilir ama başkasini kiskandirmak istiyoda olabilir

0|1
    0|0
  • Kendini orada beğenmiştir veya kıskandırmak istediği biri vardır veya seni begeniyodur

0|1
    0|0
  • Ahahah ben de yapmıştım öyle."o benim"demek için yapmış olabilir 😂

0|0
    0|0
  • illa bir anlam çıkarman gerekmiyo kız kendini güzel bulmuştur o fotoğrafta koymuştur hal hareket el göz mimik dikkat et bunlara belki aşık da olabilir

0|0
    0|0
  • Anla iste * hoşlanıyor sendennnn kanka muhabbetinden aşkım canım cicim muhabbetine geçmek istiyor

0|1
    0|0
  • Fotoda iyi çıkmıştır ondan :) :D

1|1
    0|0
  • Bende yakın arkadaşımla olan fotoğrafı koydum ama sadece arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • Oha sana resmen asik

0|1
    0|0
  • Belkide senden hoslanıyor. 😉
    Hııı olabilir yani.

0|1
    0|0
  • Hoslaniyordur sendenn

0|1
    0|0
  • iyi ciktigi icin koymustur

0|1
    0|0
  • hoslasiyodur heralde

0|1
    0|0
  • bir anlamı yok sanki

0|1
    1|0
  • hoslanıyor galiba

0|1
    0|0
  • Şapşik anlasana mesajini hoslaniyor senden aman sonra arkadas muhabbetine giripte kızı kendinden uzaklastirma

0|0
    0|0
  • ya senden hoşlanıyo ya da birini kıskandırmaya çalışıyo

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...