Ne yapıcam ben?

Merhaba arkadaşlar

Açılmak istediğim bir kız var ama diğer taraftan bana yazan biri daha var ve kız arkadaşları vasıtasıyla durumu bana söylediklerinde kibarca reddettim fakat bu sefer açılmak istediğim kıza açılamıyorum çünkü öbür kızın böyle bir durumda üzülebileceğini tahmin ediyorum. Biliyorum biraz yılan hikayesi gibi oldu ama acaba ben biraz abartıyor muyum yoksa fazla mı iyi niyetliyim?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• bnce açılma eğer tanııdksa diğer kız çünkü çabuk kırılan bir yapımız var eminim gururu incinecektir bu duurmda ama kız farklı bir yerdense ortak arkadaş yoksa açılabşilirsn

0|1
    0|0
    • Maalesef tanıyoruz birbirimizi o yüzden böyle bir yaklaşım sergiliyorum

• olmazz bnce yapmaaa gerçekten ömür boyu hep kendinee özgüveni sıfır şekilde yaşar karşı taraf

• O zaman biraz daha sabredeceğim :D Beklemek problem değil ama hatun biraz takıntılı.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Kendi duygularina önem ver olmak istemedigin biri nazikce reddettin.
    Şimdi senin sıra senin açılman lazim

0|1
    0|0
  • kıza acıl diğerine ümit vermediysen sorun yok. hatta üzülür korkuyorum dersen ona da acıkla net

0|0
    0|0
    • Çevremde ki hiç kimseye böyle bir konuda ümit vermedim ama biraz takıntılı biri açıklamak pek kolay olmayacak :D

• vicdanın rahat olsun bnce sen acıkla umut verme kırma yeter kendi yoluna bak

• Peki, vakit ayırdığınız için size de teşekkür ederim :)

Yükleniyor...