Bana göre tip önemli?

Çoğu insan tip degil karakter önemli diyo tamam karakter tabiki önemli ama bana göre tip de önemli karakter daha önemli ama tipe de bakiyorum ben az cok dürüst olmak gerek size göre de önemli mi?
Güncellemeler:
Tarz olmadan tip zaten dikkat cekmez tarzi olsun demenize gerek yok arkadaslar

0|0
823

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tip ve karakter eşit olmalı

0|0
    0|0
    • Haklisin gurucum

• bende seni sevdim 1 xper cik :D

• 1 xpercikli eylül yapmışlar napalim 😂

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

722
  • Herkese göre tip de önemli. Tamam sadece tip diil ama sadece karakter de diil. Kimsenin tipini beğenmediği biriyle çıkacağına inanmıyorum ben şahsen. Sadece karakterini beğendiğim insanla yakın arkadaş olabilirim ama sevgili diil

1|0
    0|0
  • Tabiki tip önemli sen en kral karaktere sahip bir kızdan karakterini al bir kezbana ver bakayım bidaha bakıyormu o erkek ona bunlar yalan dolan laflar genelde kız ilişkileri ya da erkek iliişkileri bozuk olan istediği tarzda birini bulamayan ya da tavlayamayan insanların kullandığı klişe sözler bunlar ben önce tipe bakarım arkadaş yanıma yakışacak az uzun boylu olacak kilo orantılı olacak sonra iş karaktere gelir oda tamamsa dadından yenmez basarım nikahı :):):):)

1|0
    0|0
    • Tebriklerrrr

• Teşşekkür ederim en nihayetinde ukalalık değil ama görünen köy klavuz istemez yani fiziğim yerinde tipim yerinde karakterimde yerinde önce yanıma yakışacak sonra beni kaldıracak yanımdaki partnerim nokta virgül gibi olmayacak sokakta görüyorum çok iyi fiziği olupta kızın ona yakışmadığını ya da çok güzel kızların yanında gerçekten bakımsız beylerin olduğunu bulamadıkları için kaliteyi düşürüp çıtayı aşşağı çekiyorlar sonra millet diyorki armudun iyisini ayılar yiiyor kardeş kusura bakmada sen yemezsen ayıda yer kurtta yer kuzuda yer asıl odak noktası şu ki kız ve erkeklerin yetersiz özgüvenlerinden dolayı çıtayı aşşağı çekiyorlar çünkü neden bu kız bana bakmak ya da bo çocuk bana bakmak düşüncesiyle korkarak yaşıyorlar bu şeklide istediğiniz sevdiğiniz kişiyi elde edemezsiniz özgüveninizi toplayın millet

• benim için tipten ziyade bana karşı davranışları önemli

1|0
    0|0
  • Dış görünüşünü beğenmediğin domatesi de almazsın tabi :)

1|0
    0|0
  • Kadınlık biraz hormon 2 de organ işidir ama hanımefendi olmak sultan olmak her kadına göre değil. Ben karakterine eğitimine davranışlarına ve tipine bakarım. Çok seçiçiyimdir konuşmasına yazmasına bildiği dillere donanımına vs vs

0|0
    0|0
  • Tipini beğenmediğim birinin karakteri ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Tip önemli ama o kadar değil. Bir insan sevdiğine bakınca yine bakmak ister. Başka zaman yine bakmayacağın bir yüzse olmaz..

1|0
    0|0
  • Tip kadında önemli erkekte değil
    Çünkü erkek tipsizde olsa kadınlarl çok kolay kandırabiliyor
    Ama erkekler öyle değil kız güzel değilse asla uğraşmazlar

0|0
    0|0
    • Ben tipsiz erkege bakmam kusura bakma acik konusuyorum diliyle de etkilenmem tipi hosuma giderse laf yapip etkilemesine izin veririm

• Bigün seversin tipsizin birisini o Zaman görürüm seni :)

• Bence de önemli yani benim gözümde iyi gözükmesi lazım insan ilk tipini beğenir sonra onu merak eder bence ama karakterde tabikide çok çok önemli

0|0
    0|0
    • Aynen once tipini beğenirsin sonra karakterinine bakarsin duzgune olur o iş

• tip tabii ki önemli ama tipi iyi olup karakteri kötü olanlarda daha beter :/

1|0
    0|0
  • Biraz gönlüme hoş gelsin yeter. 50 yaşından sonra tekrar konuşalım garanti ediyorum fikrin değişecek :)

0|0
    0|0
  • insan bir bütündür ayırmak çok saçma elbette tipede bakılır

1|0
    0|0
  • Önemli tabikide beğenmem lazım.. Beğenmediğim birini sevemem sonuçta...
    Kim ne derse desin illaki tipe bakıyor...

0|0
    0|0
  • ruhlar alemınde yasamıyoruz haklısın tiple başlar karakterle ilerlenir zaten bu böledir genellikle

0|0
    0|0
  • hayır, değil. ses tonu önemli benim için de.

1|0
    0|0
  • Tipe ve güzelliğe güvenme, bir sivilce yeter demiş eskiler...

0|0
    0|0
  • köpekleri sever misin?

0|0
    1|0
  • Evet tip onemli :)

0|0
    0|0
  • affeim sana

1|0
    0|0
  • tabiki önemli ahhaha

0|0
    0|0
  • tipini beğenmediğimin karakterini merak etmem ^^

0|0
    0|0
  • Kafasina torba gecirecek deyilsinya

0|0
    0|0
  • bana göre de öyle

0|0
    0|0
  • İkiside önemli ama karakter daha bir önmli

0|0
    0|0
  • önemli tabiki albenisi olmalı

0|0
    0|0
  • Senin tipin nasil gorelim karar veririz

0|0
    0|0
  • tarzı güzel olsun yemişim tipini😂

0|0
    0|0
  • boy pos yerinde olmalı haklısın

0|0
    0|0
  • Tipe mi bakıyosun yoksa tarzına? Benım bildiğim genelde tarza bakarsınız...

1|0
    0|0
    • Tarzi düzgün olmasa tipi zaten dikkat cekmez

• kolay gelsın.

• Tamam uzatmasak

Benzer Benceler

Yükleniyor...