Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ben bir ay önce biriyle taniştm birileri aracılığyla ve evlilik için bir araya getirildik. beraber bir yemek yedik.öyle taniştk bu kişi çk dindar bende ferace giymemi felan istedi bende istersem tabiki giyerim ama kimsenin zoruyla değl dedm. Biraz dik başlı davrandim orada sert çkştm bazı yerlerde tabi çocuk rahatsiz oldu bu durumdan. Ve neyse numarami aldi sonra eski sevgili mevzusu acildi. 4 yillik sevglm oldgnu ögrenince çocugun ifadesi düstü hic konusmadi sonra kalkalm dedim öyle kalktk. Eve döndüğmde saat geçti. Uyudum hic arama veya mesaj yoktu ertesi günde aramadi mesaj atmadi. Ve sonra ben aradm yüzyüze geldik ayrilirken bir sıkinti var mi diye sordum hic bisey demedin ama şimdide hic aramadnz dedm. oda aryacaktm dedi. Sonra konustuk bayagi ben ferace giymeyi kabul ettm sonra o gece biz 2 ye kadar knştk muhabbet ettk. Ertesi gün sabahi yine konuştuk sonra bu bana dedi ki ben sana ısınamadim daha konuşmayalm dedi. Bende sorguladm bunu sonra daha yazmadim 2 hafta sonra daynamadm yazdim. Ondan hošlanmistm o çok farkli gelmişti bana hatta seviyordum sanki onu. O hic yüz vermedi bana bende hep ısrarla bir şans daha vermesiji istedim sürekli yazarak bunalttm onu o sürekli bana sen nasil bir kizsin gercekten kendinde dahada çk ittinnbeni dedi. Şimdi arkadaş kalmak istiyorum onunla sadece uzaklaşmayalim diye onun en azndan bir arkadaşm olarak yanimda tutmak istiyorum çnku gerçekten çkk iyi birisi. Ne yapmaliyim o kadar yalvariyorum yok arkadaş bile olmak istemiyor. Ya sevmek ayip mi veya seven insan kötü nasil olabilir ki.

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• ya o 4 yıl çıktığın çocuk meselesi herşeyi bozmuş olabilir mesela empati kurarak söylüyorum. ben olsam şöyle düşünürdüm; 4 yıl içinde bunların arasında her şey geçmiştir, öpüşme dahi olsa. bir şeyler elbet olmuştur. ben duysam ben de soğuk davranır o ilişkiyi başlamadan keserdim. bide sen üstüne gittikçe kaybettin.

0|0
    0|0
    • Artk Hiç kazanamam değl mi :(

• ya üzülme lütfen bak sen 4 yıllık ilişkini bitirmiş atlatmış birisin buna mı üzüleceksin? ve bide o kişi sana özgürlük vermez emin ol bana.

• inan bana diyecektim

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Üstüne düştükçe kaybedersin
    Neden bile bile onu daha çok kaybetmeye çalışıyosun
    Birazda sen uzak dur
    Bu şekilde senin kıymetini anlamaz

0|0
    0|0
    • Ama eğer üzerine düsmezsem daha fazla uzaklaşmaz mi sonuçta bana karş hisleri yok

• Ona onun icin herşeyu yapabilecegimi gösterdm ne kadar kiymetli olduğunu. Ne kadar sevdiğmi

• Sizinlee msjdam konuşabilir myiz

• Peki 4 yıllık erkek arkadaşınla aranızda Nasıl bir yakınlaşma geçti

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...