Seni kuzenime ayarlicam diyen arkadasima nasil tepki vermeliyim :D ozellikle hoslaniyosam?

Cocuktan hoslaniyorum firsat ayagima gelmis ama ben utangacligimdan birak cocuga, arkadasima bile soyleyemiyorum. Hatta gozumun icine bakiyodu annesine de mi soylesem diye ben de utandim yine ve ilgisizmisim gibi yaptim :( acikca soylemeden nasil hallederim bu isi?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi olay karışık arkadaŞındanmı hoşlandın arkadaşının kuzenindenmi belirtmediğine göre 2 sinden de hoşlandın kabul ederek mi yorum yapalım?

0|0
    0|0
    • Yok hayir kiz arkadasimin erkek kuzeninden hoslandim ve kiz da arada diyor sizin aranizi mi yapsam diye ama hic renk vermiyorum

• Teyze meyze karıştırmayın

• Ya ben pek ciddiye almadim orasini. mesele firsatin ayagima gelmesine ragmen tutuklasim renk verememem...

En İyi Kız Görüşü

• Saka yapiyormus gibi yap 'ayarlaaaaa cok guzel olur' falan de ciddiyse tamam falan der

0|0
    0|0
    • Ay sakasini bile beceremiyorum. Hoslanmasam kolaylikla derim de hoslandigim icin tutuklasiyorum sanirim

• Hmm olabilir. Tesekkurler

• Bisey degill 😊

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • ne olacak ya yürü kim tutar seni ghk

0|0
    0|0
  • olabilir belki neden olmasın de

0|0
    0|0
    • Diyemiyorum ya hani acik acik demeden acik kapi birakma sansim yok mu?

• Yok ondan degil ya ama elimde degil karakter bu. Utaninca tutuklasiyorum acik veremiyorum. Peki bu dedigini dusuncem tesekkurler

• utanırsan unutmalısın başka çaren yok ya da söyle numarasını al ya da snein numaranı ona versin ne deyim liseli moduyla çöz olayı

• Sen hoslaniyorsun ama o cocuk senden hoslaniyo mu

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum iste. Eskiden bakisirdi simdi de tam tersi davraniyor nötr gibi ama ona bakarsak ben de icimde firtinalar kopsa da yuzune bakmazdim

• Vakit sikinti degil birisine yardim etmek bana mutluluk verir simdi anladigim kadariyla senin kuzenden veya direk kendinden gitme cesaretin yok ama kizim sana soylemek istedigim belli etmen lazim sen seviyosun ama hicbirsey yapmiyosun ni etki olacakki tepki olsun inek ot yemesse sut vermez misali sen bari facebook tan mesela begendigi sayfalri begen ask uzerine imali fotograflar paylas karsisindakini cesaretlendirmek icin o seni seviyosa surekli sosyal medya. Hesaplarindan seni kontrol ediyordur zaten bir bunu dene aklina yatmadiysa geri yaz baska seyler yaziyim bende care tukenmez canim

• Tamam canim tesekkur ederim :) insallah tatliya baglanir...

Yükleniyor...