ACİL YARDIM EDİN :(?

Akşam konsere gidicem fakat çok fena nezle oldum kısa süreli hafifleticek ya da geçiricek çözümleriniz var mı lütfen bilen varsa yardım etsin söz veriyorum en iyi görüş seçicem
Güncellemeler:
...

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Bir su bardağının içine sıcak kaynar suyu koy içine 3 kaşık bal atıyorsun bir limonun da yarısını sıkıyorsun bunu içiyorsun akşama kadar 3 bardak içmelisin 4 saat ara ile tok karna sonra yanıma uğra 😄😄

0|0
    0|0
    • gerçekten işe yarar mı (:

• İşe yaramasa neden yazıyım dimi dene gör matmazel 😊😊

En İyi Kız Görüşü

• dolorin diye bir ilaç var al 2 tane iç bişeyin kalmaz

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

46
  • Kesin çözümü yok cünkü havalr soğudu mutlaka bugun olmazsa geceye ya da yarına sorun yaşarsın. yapman gereken çay ve sıcak birşeyler içmen bogazını sıcak tut sürekli birşeyler iç sıcak ya da ılık olucak sonra evden cıkmadan önce ılık bir duş al sacınıda iyi kurut mutlaka grip hapı iç ama sımdı tekrar okudum cok fena nezle oldum demişsin dışarda bir konserse o burun mutlaka akar. ne konseri bu

0|0
    0|0
  • hemen bir greyfurtu hipletiyorsun sonra bir su bardağına gripinin içini açıp döküyor üstüne yarım limon sıkıp soda koyuyorsun ve köpüğü ile birlikte mideye indiriyorsun zımba zımba bide zencefil çak üçlü combo ayaktasın

0|0
    0|0
  • En iyi çözüm buhar. bas tencereye sıcak suyu solu buharı temizlesin icini

0|0
    0|0
  • sen sanatçımısın :) degilsen gerek yok limon sık iç geçer

0|0
    0|0
  • Acilde seeum taktır ya da iğne vurul uyu akşama kadar kendine gelirsin

0|0
    0|0
  • ne konseri kız :D