Adiyamanli erkek?

Arkadaslar aranizda Adiyamanli olup orda yasayan var mi. Uzun zamandir internette tanistigim biri var Kahtada yasiyor. Bana diyor ki bizim ailemizi burada her kes tanir. Ismi sertac yildirim. Hakli mi? Bu adam evli mi?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar, adıyamanın ilçesidir kâhta. Kâhtalılar "Biz adıyamanlıyız" demezler. Onlar kendini tek basina cumhuriyet olarak görür. Kâhtalıların bazılarında ağalık vardır yani zengin köy ağalarıdır bir kısmı tabi hepsi değil.

Merak ettiklerini sorabilirsin.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

35
  • Her yerin iyisi de var kötüsü de, genelleme yapılmaz ki. Ancak Adıyaman merkezden bir tanıdığım vardı gayet kibar nazik iyi kalpli biriydi. Kahta yı bilmiyorum.
    Sosyal hesapta her ayak olur, ona bakarsan isi bile uyduruk olabilir buna da dikkat et bence..

0|0
    0|0
    • Ben biraz arastirdim isi falan dogru. Ama ona birsey yollayacaktim kargoyla bana adresini vermedi. Is yerinin adresini verdi.

• gazete ilanı verseydin... bu yaptığın doğru değil

0|1
    0|0
  • Canım çiğköfte çekti ama

0|0
    0|0
  • komsularım iç içeyiz

0|0
    0|0
    • Iyi insanlar mi?

• neden sevmesinler onu nerden çıkardın arkadaşım iyi biri olduktan sonra burada onlara bakmazlar
      senin insaniyetine bakarlar

• Cunku asiretiz falan diyor. Hani onlar ailelerine boyle birini istemezler gibime geliyor. Kadinlari internete bile girmiyormus.

• ooo maşallah araştırma ha...

0|0
    0|0
  • Kahta işi gücü sahta

0|0
    0|0
  • oha sertaç yıldırım ya sen uzaklaş ondan kuzucuk bak pişman olunca buraya yazarsın

0|0
    0|0
    • :) hadi ya. Cok mu taniyorsun.

• tanıyorum o şerefsizi. kusura bakma ama sevmem kendisini

• bizim haçça aplanın baldızının oglu bilmemmi hoynu çok iyi tanıram evli değil ama gayri meşru bir düzine çocuk varmış diyorlar yani hacı apla ataş olmayan yirden duman tutmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...